Zapowiedź meczu: Finisz ligi

W przedostatnim meczu u siebie Wisła Sandomierz zagra z rezerwami Korony Kielce. Będzie to spotkanie 31. kolejki III ligi.

Do końca rozgrywek pozostały cztery kolejki. Wiślacy przy K3 zagrają jeszcze tylko dwa mecze ligowe. W najbliższą niedzielę zmierzą z drużyną rezerw Korony Kielce.

Kielczanie zajmują 10. miejsce, mając jeden mecz zaległy. W ostatnich kolejkach radzą sobie bardzo dobrze. Od siedmiu spotkań nie przegrali. Z kolei ostatnie pięć to trzy zwycięstwa - Hutnikiem Nowa Huta (2-0), Wolanią Wola Rzędzińska (5-4) i Partyzantem Radoszyce (4-3) i dwa remisy - z Czarnymi Połaniec (2-2) i MKS Trzebinia/Siersza (0-0). Jesienią Wisła wygrała z Koroną II 4-3 (1-1). Po stronie wiślaków bramki zdobyli - Mariusz Kukiełka, Adrian Gębalski, Przemysław Michalski i Jarosław Pacholarz.

Kielecki zespół w przerwie opuścili m.in. bramkarz Bartosz Gugulski (Wierna Małogoszcz) i pomocnik Jakub Kotarzewski, który obecnie występuje w pierwszej drużynie. Z kolei szeregi zasilili m.in. Michał Przybyła z Widzewa Łódź i powracający po kontuzji Rafał Zawłocki.

Zapraszamy na mecz 24 maja godz. 17:00.