Trampkarz młodszy

Kadra zespołu Wisły Sandomierz Trampkarzy Młodszych (rocznik 2007 i młodsi):
Jakub Banaś, Jakub Bogdański, Kacper Czarnecki, Franciszek Główka, Tomasz Kilarski, Konrad Konarski, Jakub Kończak, Kacper Mierzwa, Dawid Mroczkowski, Michał Nasternak, Adam Nowicki, Patryk Ozdoba, Michał Paw, Jakub Piętowski, Przemysław Rędziak, Kacper Sendrowicz, Paweł Sękul, Filip Siudy, Jan Sochacki, Kamil Surowiec, Kacper Sykucki, Mateusz Tusznio, Filip Wojtoń, Michał Wódz, Franciszek Zając.

Trenerzy: Daniel Chorab i Jarosław Piątkowski.

Terminarz rozgrywek C2 I ligi Świętokrzyskiej Ligi Trampkarzy Młodszych

1. kolejka
30.08.2020; 17:30 Astra Piekoszów 4-0 DAP Kielce
29.08.2020; 09:30 Wierna Małogoszcz 0-2 Olimpia-Pogoń Staszów
28.11.2020; 11:00 Wisła Sandomierz - Łopuszański KS
29.08.2020; 12:00 Korona Kielce 7-2 Star Starachowice

2. kolejka
02.09.2020; 17:30 Olimpia-Pogoń Staszów 6-1 Star Starachowice
01.09.2020; 17:00 Łopuszański KS 1-11 Korona Kielce
01.09.2020; 17:00 Wierna Małogoszcz 2-0 Astra Piekoszów
01.09.2020; 17:30 DAP Kielce 0-2 Wisła Sandomierz
Bramki dla Wisły: Franciszek Zając 43, Kacper Czarnecki 68

3. kolejka
06.09.2020; 10:00 Korona Kielce 6-0 DAP Kielce
05.09.2020; 17:00 Astra Piekoszów 3-0 Olimpia-Pogoń Staszów
05.09.2020; 10:00 Star Starachowice 6-4 Łopuszański KS
05.09.2020; 12:00 Wisła Sandomierz 1-1 Wierna Małogoszcz
Bramka dla Wisły: Mateusz Tusznio 27

4. kolejka
03.11.2020; 14:00 Wierna Małogoszcz 5-3 Korona Kielce
13.09.2020; 13:00 DAP Kielce 1-0 Star Starachowice
16.09.2020; 17:15 Wisła Sandomierz 3-1 Astra Piekoszów
Bramki dla Wisły: Michał Wódz 57 (k), Tomasz Kilarski 76, 78
12.09.2020; 17:00 Olimpia-Pogoń Staszów 2-1 Łopuszański KS

5. kolejka
02.11.2020; 19:00 Olimpia-Pogoń Staszów 2-0 Wisła Sandomierz

20.09.2020; 12:00 Star Starachowice 1-3 Wierna Małogoszcz
19.09.2020; 15:00 Łopuszański KS 4-1 DAP Kielce
20.09.2020; 13:00 Korona Kielce 3-1 Astra Piekoszów

6. kolejka
29.09.2020; 16:45 Astra Piekoszów 4-0 Star Starachowice
22.11.2020; 11:00 Wisła Sandomierz 1-1 Korona Kielce
Bramka dla Wisły: Michał Wódz 56
22.09.2020; 16:00 Wierna Małogoszcz 6-1 Łopuszański KS
22.09.2020; 16:30 Olimpia-Pogoń Staszów 5-1 DAP Kielce

7. kolejka
27.09.2020; 12:00 Korona Kielce 3-0 Olimpia-Pogoń Staszów
26.09.2020; 09:00 DAP Kielce 2-6 Wierna Małogoszcz
26.09.2020; 17:00 Star Starachowice 0-4 Wisła Sandomierz
Bramki dla Wisły: Michał Nasternak 32, Kamil Surowiec 60, 71, Tomasz Kilarski 66
27.09.2020; 10:00 Łopuszański KS 1-1 Astra Piekoszów

8. kolejka
04.10.2020; 16:00 DAP Kielce 0-1 Astra Piekoszów
04.10.2020; 10:30 Łopuszański KS 2-0 Wisła Sandomierz
04.10.2020; 11:00 Star Starachowice 2-1 Korona Kielce
03.10.2020; 15:30 Olimpia-Pogoń Staszów 0-1 Wierna Małogoszcz

9. kolejka
11.10.2020; 10:00 Korona Kielce 6-0 Łopuszański KS
09.10.2020; 16:15 Star Starachowice 2-1 Olimpia-Pogoń Staszów
10.10.2020; 11:00 Wisła Sandomierz 5-2 DAP Kielce
Bramki dla Wisły: Jakub Banaś 1, 4, Dawid Mroczkowski 38, Mateusz Tusznio 59, Kacper Mierzwa 72
11.10.2020; 11:00 Astra Piekoszów 2-3 Wierna Małogoszcz

10. kolejka
18.10.2020; 11:00 Wierna Małogoszcz 3-0 Wisła Sandomierz

17.10.2020; 12:00 DAP Kielce 2-6 Korona Kielce
17.10.2020; 10:00 Łopuszański KS 3-0 Star Starachowice
16.10.2020; 19:00 Olimpia-Pogoń Staszów 2-0 Astra Piekoszów

11. kolejka
25.10.2020; 12:30 Korona Kielce 1-1 Wierna Małogoszcz
25.10.2020; 09:30 Łopuszański KS 1-2 Olimpia-Pogoń Staszów
11.11.2020; 10:00 Star Starachowice 0-2 DAP Kielce
24.10.2020; 15:00 Astra Piekoszów 2-1 Wisła Sandomierz
Bramka dla Wisły: Filip Siudy 49

12. kolejka
31.10.2020; 14:00 Astra Piekoszów 0-1 Korona Kielce
31.10.2020; 09:00 DAP Kielce 0-4 Łopuszański KS
30.10.2020; 19:00 Olimpia-Pogoń Staszów 0-1 Wisła Sandomierz
Bramka dla Wisły: Michał Wódz 68
31.10.2020; 09:00 Wierna Małogoszcz 4-0 Star Starachowice

13. kolejka
07.11.2020; 14:00 Korona Kielce 0-0 Wisła Sandomierz

21.11.2020; 10:00 DAP Kielce 2-1 Olimpia-Pogoń Staszów
07.11.2020; 09:30 Łopuszański KS 0-2 Wierna Małogoszcz
07.11.2020; 19:00 Star Starachowice 0-3 Astra Piekoszów

14. kolejka
14.11.2020; 11:30 Wisła Sandomierz 2-0 Star Starachowice

Bramki dla Wisły: Michał Nasternak 7, Tomasz Kilarski 60
14.11.2020; 13:00 Astra Piekoszów 2-0 Łopuszański KS
25.11.2020; 17:00 Olimpia-Pogoń Staszów 1-0 Korona Kielce
14.11.2020; 11:00 Wierna Małogoszcz 4-0 DAP Kielce

Tabela rozgrywek C2 I ligi Świętokrzyskiej Ligi Trampkarzy Młodszych

Drużyna M Pkt W R P Bramki
1. Wierna Małogoszcz 14 35 11 2 1 41-13
2. Korona Kielce 14 27 8 3 3 49-16
3. Olimpia-Pogoń Staszów 14 24 8 0 6 24-16
4. Astra Piekoszów 14 22 7 1 6 24-16
5. Wisła Sandomierz 13 21 6 3 4 20-14
6. Łopuszański KS 13 13 4 1 8 22-39
7. DAP Kielce 14 9 3 0 11 13-48
8. Star Starachowice 14 9 3 0 11 14-45
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości