Sztab szkoleniowy

Sezon 2020/21

Trener: 
Rafał Wójcik (od 23 kwietnia 2019)
Asystent trenera: Dawid Korona (od 1 lipca 2020)
Trener bramkarzy: Stanisław Wierzgacz (od 18 czerwca 2020)
Kierownik drużyny: Piotr Chorab (od 1 lipca 2017)


Sezon 2019/20

Trener: 
Rafał Wójcik (od 23 kwietnia 2019)
Asystent trenera: Dawid Korona (od kwietnia 2019), Kamil Bażant (od 24 stycznia 2020)
Kierownik drużyny: Piotr Chorab (od 1 lipca 2017)


Sezon 2018/19

Trener:
Dariusz Pietrasiak (od 22 czerwca 2018), Rafał Wójcik (od 23 kwietnia 2019)
Asystent trenera: Mariusz Kadela (od lipca 2018), Dawid Korona (od kwietnia 2019)
Kierownik drużyny: Piotr Chorab (od 1 lipca 2017)


Sezon 2017/18

Trener: Jarosław Pacholarz (od 27 listopada 2015), Grzegorz Wesołowski (od 25 października 2017)
Asystent trenera: Daniel Beszczyński (od 1 lutego 2016)
Kierownik drużyny: Piotr Chorab (od 1 lipca 2017)


Sezon 2016/17

Trener: Jarosław Pacholarz (od listopada 2015)
Asystent trenera: Daniel Beszczyński (od 1 lutego 2016)
Kierownik drużyny: Mateusz Kulita (od 2009)


Sezon 2015/16

Trener: Adam Mażysz (od lipca 2015), Jarosław Pacholarz (od listopada 2015)
Asystent trenera: Piotr Chorab (od 28 lipca 2015), Daniel Beszczyński (od 1 lutego 2016)
Kierownik drużyny: Mateusz Kulita


Sezon 2014/15

Trener: 
Tadeusz Krawiec (od 19 lipca 2010)
Asystent trenera: Jarosław Pacholarz
Kierownik drużyny: Mateusz Kulita

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości