Stadion

Miejski Stadion Sportowy w Sandomierzu
ul. Romana Koseły 3a
27-600 Sandomierz

  

Miejsca na stadionie
Trybuna A: 232
Trybuna B: 218
Trybuna C: 190
Trybuna D: 188
Trybuna E: 231
Trybuna F: 232
Trybuna G: 244 (tzw. młyn)
Trybuna H: 138 (trybuna gości)
Trybuna I: 138
Trybuna J: 135
Trybuna K: 138
Trybuna L: 135
 

Łączna liczba miejsc siedzących: 2219
Wymiary boiska: 105 m x 68 m
Oświetlenie: brak
Podgrzewanie murawy: brak
 

Ostatni mecz reprezentacji:
U-17 (turniej Puchar Syrenki): Polska 3-4 Portugalia (11 września 2018)
U-23 (turniej U23 International Challenge Trophy): Polska 0-0 Portugalia (11 października 2009)
  

1. Dojazd do stadionu

Samochodem:

 • od strony Warszawy (droga krajowa nr 79): ulicą Ożarowską (droga krajowa nr 79) do skrzyżowania z drogą krajową nr 77 (przy hipermarkecie Kaufland). Na skrzyżowaniu prosto w ulicę Ożarowską. Na rondzie (przy Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego) skręcić w ulicę Mickiewicza. Na skrzyżowaniu z ulicą 11-go Listopada (przy Hotelu Grodzkim) skręcić w prawo w ulicę Koseły.
 • od strony Stalowej Woli (droga krajowa nr 77): ulicą Trześniowską (droga krajowa nr 77) do skrzyżowania z ulicą Lwowską (droga wojewódzka nr 723). Na skrzyżowaniu skręcić w prawo w ulicę Lwowską. Jechać prosto przez most na Wiśle do skrzyżowania. Na skrzyżowaniu (przy Banku BPH) skręcić w lewo w ulicę Zawichojską. Na skrzyżowaniu (przy Wyższym Seminarium Duchownym) skręcić w prawo w ulicę Mickiewicza. Na skrzyżowaniu z ulicą 11-go Listopada (przy Hotelu Grodzkim) skręcić w lewo w ulicę Koseły.
 • od strony Rzeszowa (droga wojewódzka nr 723): prosto drogą wojewódzką nr 723 do skrzyżowania z ulicą Trześniowską (drogą krajową nr 77). Na skrzyżowaniu prosto, kontynuując ulicą Lwowską. Jechać prosto przez most na Wiśle do skrzyżowania. Na skrzyżowaniu (przy Banku BPH) skręcić w lewo w ulicę Zawichojską. Na skrzyżowaniu (przy Wyższym Seminarium Duchownym) skręcić w prawo w ulicę Mickiewicza. Na skrzyżowaniu z ulicą 11-go Listopada (przy Hotelu Grodzkim) skręcić w lewo w ulicę Koseły.
 • od strony Krakowa (droga krajowa nr 79): na skrzyżowaniu (przy Placu Jana Pawła II) skręcić w lewo, wjeżdżając w drogę krajową nr 77. Na skrzyżowaniu (przy Banku BPH) skręcić w lewo w ulicę Zawichojską. Na skrzyżowaniu (przy Wyższym Seminarium Duchownym) skręcić w prawo w ulicę Mickiewicza. Na skrzyżowaniu z ulicą 11-go Listopada (przy Hotelu Grodzkim) skręcić w lewo w ulicę Koseły.
 • od strony Kielc (droga krajowa nr 77): z drogi krajowej nr 77 skręcić lekko w prawo w ulicę Mickiewicza. Na rondzie (przy Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego) cały czas prosto, aż do skrzyżowania z ulicą 11-go Listopada (przy Hotelu Grodzkim). Na skrzyżowaniu skręcić w prawo w ulicę Koseły.

Autobusem:

 • liniami 1, 2, 4 na przystanek "Stadion"
   

2. Parkowanie przy stadionie

 • na płatnym parkingu MOSiR przy samym stadionie
 • na parkingach wzdłuż ulicy Koseły
 • na parkingu przy ul. por. Tadeusza Króla
 • na płatnym parkingu przy Placu 3-go Maja
 • na parkingu przy ul. Armii Krajowej

Plan stadionu


Zobacz także:
- Regulamin stadionu
- Ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości