Transfery

Przed rundą jesienną 2018/19:
Przybyli:

Szymon Czerwiak z Korony Kielce (CLJ)
Przemysław Janowski z Siarki Tarnobrzeg
Michał Kamiński z Alitu Ożarów
Mateusz Kolbusz z Karpat Krosno
Jakub Konefał z JKS 1909 Jarosław
Damian Nogaj z Alitu Ożarów
Kamil Puc ze Stali Rzeszów
Wiktor Putin z Broni Radom
Jakub Siedlecki z Igloopolu Dębica
Krystian Sornat z Nidy Pińczów

Ubyli:
Daniel Beszczyński do Sokoła Sokolniki
Patryk Drzymała wyjazd zagranicę
Kacper Górski do Legionovii Legionowo
Maciej Jakóbczyk do Powiślaka Końskowola
Damian Juda do Sokoła Nisko
Krzysztof Miroszka do MLKS Żabno
Andrij Nikanowycz do Orła Przeworsk
Patryk Róg do Izolatora Boguchwała
Karol Szustak do Stali Gorzyce
Patryk Wilk do Stali Gorzyce

Przed rundą wiosenną 2017/18:
Przybyli:

Paweł Bażant z Czarnych Połaniec
Piotr Ferens z Klimontowianki Klimontów
Piotr Gospodarczyk z Korony Kielce (juniorzy)
Krzysztof Miroszka z Bruk-Betu Termalica Nieciecza
Piotr Poński z Korony Kielce
Patryk Róg z Izolatora Boguchwała
Karol Szustak z Sokoła Sokolniki
Jakub Trojanowski z rezerw

Ubyli:
Arkadiusz Drapsa do Czarnych Połaniec
Mateusz Michalski do Sokoła Sokolniki
Hubert Siepierski do Błękitnych Ropczyce
Kacper Siudak
Patryk Tur do Stali Gorzyce

Przed rundą jesienną 2017/18:
Przybyli:

Maciej Jakóbczyk z Wisły II Puławy
Michał Mokrzycki ze Stali Stalowa Wola
Kacper Piechniak ze Stali Stalowa Wola
Kacper Siudak ze Stali Stalowa Wola
Stanisław Wierzgacz z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Patryk Wilk z JKS 1909 Jarosław

Ubyli:
Paweł Bażant do Czarnych Połaniec
Łukasz Bukała
Kamil Lewandowski do Agroplonu Głuszyna
Krystian Maruszczak do Sokoła Sokolniki
Damian Pietrasik do Stali Kunów
Bartosz Szymański do Sokoła Sokolniki
Patryk Świrk do Alitu Ożarów

Przed rundą wiosenną 2016/17:
Przybyli:

Arkadiusz Drapsa z Podlasia Biała Podlaska
Damian Juda z Sokoła Nisko
Kamil Lewandowski z Siarki Tarnobrzeg
Andrij Nikanowycz z Karpat Krosno
Hubert Siepierski z Karpat Krosno

Ubyli:
Łukasz Bukała do Siarki Tarnobrzeg
Arkadiusz Kosno do Alitu Ożarów
Jakub Kwiecień do Alitu Ożarów
Sebastian Mandzelowski do Sokoła Sokolniki
Maciej Stróżak do Beskidu Andrychów
Karol Szustak do Alitu Ożarów

Przed rundą jesienną 2016/17:
Przybyli:

Patryk Drzymała ze Stali Stalowa Wola
Kacper Górski z Powiślanki Lipsko
Arkadiusz Kosno z Transdźwigu Stale
Sebastian Mandzelowski z Siarki Tarnobrzeg
Krystian Maruszczak z Wisły Junior Sandomierz
Jarosław Piątkowski z Karpat Krosno
Bartosz Szymański z Wisły Junior Sandomierz
Patryk Tur z Polonii Przemyśl
Maciej Ziółek z Sokoła Sokolniki

Ubyli:
Fabian Burzyński do KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wojciech Dziadzio do Podhala Nowy Targ
Mateusz Górny
Mateusz Kolbusz do Stali Stalowa Wola
Mateusz Lampart do Proszowianki Proszowice
Roman Mykytyn do Sokoła Ostróda
Mateusz Strąk do Sokoła Sokolniki
Kamil Szewczyk do Barciczanki Barcice
Karol Szustak zrezygnował z gry
Patryk Świrk wyjazd zagranicę/kontuzja
Jakub Zolech do Jaroty Jarocin

Przed rundą wiosenną 2015/16:
Przybyli:

Łukasz Bukała z Siarki Tarnobrzeg
Fabian Burzyński z Nielby Wągrowiec
Wojciech Dziadzio z Okocimskiego KS-u Brzesko
Mateusz Górny z Nielby Wągrowiec
Mateusz Kolbusz z Karpat Krosno
Mateusz Lampart z Puszczy Niepołomice
Jarosław Pacholarz z Opolanina Opole Lubelskie
Maciej Stróżak z Beskidu Andrychów
Marcin Sudy z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Bartosz Szepeta do Livadiakós/Salamína Livadión
Kamil Szewczyk ze Sparty Brodnica

Ubyli:
Łukasz Adamczyk do LZS Samborzec
Jakub Biedula do Mazowsza Grójec
Damian Pietrasik do KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (juniorzy)
Mirosław Kabata do Klimontowianki Klimontów
Arkadiusz Kosno do Transdźwig Stale
Jakub Kozłowski do Energii Kozienice
Bartosz Madeja do SV Peheim
Przemysław Michalski kontuzja
Tomasz Wolan do Czarnych Połaniec

Przed rundą jesienną 2015/16:
Przybyli:
Paweł Bażant z TS Węgrzce
Jakub Biedula ze Sparty Jazgarzew
Mirosław Kabata z Czarnych Połaniec
Dawid Korona z Czarnych Połaniec
Jakub Kozłowski z KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski
Jakub Łata z Wisły Junior Sandomierz
Bartosz Madeja z Karpat Krosno
Mateusz Michalski z Wisły Annopol
Roman Mykytyn ze Stali Rzeszów
Damian Pietrasik z Wisły Junior Sandomierz
Mateusz Strąk z Wisły Junior Sandomierz
Karol Szustak z Klimontowianki Klimontów
Patryk Świrk z KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski
Tomasz Wolan z Czarnych Połaniec
Grzegorz Zimoląg z Wisły Annopol

Ubyli:
Bartłomiej Gołasa
Kamil Hul do Wólczanki Wólka Pełkińska
Tadeusz Krawiec do KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Rafał Mikulec do Polonii Przemyśl
Michał Motyl do Czarnych Połaniec
Kamil Oślizło do Wólczanki Wólka Pełkińska
Jarosław Pacholarz do Opolanina Opole Lubelskie
Jarosław Piątkowski do Karpat Krosno
Krzysztof Płoskoń do LZS Ździary
Mateusz Podstolak do Wólczanki Wólka Pełkińska
Krystian Pydych do Wólczanki Wólka Pełkińska
Kacper Rak do Sokoła Sieniawa
Michał Wawryszczuk do Korony II KIelce
Stanisław Wierzgacz do KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Maciej Ziółek do Michałowianki Michałowice

Przed rundą wiosenną 2014/15:
Przybyli:

Arkadiusz Kosno z KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski
Kamil Oślizło z Wisłoki Dębica
Mateusz Podstolak ze Stali Mielec
Kacper Rak z Kotwicy Kołobrzeg
Bartosz Szepeta z Górnika Wałbrzych

Odeszli:
Adrian Gębalski do Puszczy Niepołomice
Mariusz Kukiełka do Siarki Tarnobrzeg
Damian Nogaj do KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Grzegorz Pisarek nie wznowił treningów
Jacek Rożek do Słowianina Grębów
Grzegorz Rzeszutek do Klimontowianki Klimontów
Grzegorz Zimoląg do Wisły Annopol

Przed rundą jesienną 2014/15:

Przybyli:
Łukasz Adamczyk ze Sparty Dwikozy
Kamil Hul z Proszowianki Proszowice
Rafał Mikulec z Orła Rudnik nad Sanem
Krzysztof Płoskoń ze Stali Stalowa Wola
Jacek Rożek z OKS Mokrzyszów
Michał Wawryszczuk z Orła Rudnik nad Sanem

Odeszli:
Michał Jarosz do Wisły Junior Sandomierz
Sebastian Kocój do Sokoła Nisko
Erwin Nowik do KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kacper Skrzypek do Motoru Lublin

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości