Wiślacy nadal trenują

Mimo, iż rozgrywki w III lidze gr. IV zakończyły się w tym roku, to piłkarze Wisły Sandomierz nie udali się na urlopy. Od środy zaczynają przygotowania do starcia z Odrą Opole w ramach 1/8 finału Pucharu Polski.

Trener wiślaków Dariusz Pietrasiak dał swoim podopiecznym wolne do środy. Tego dnia piłkarze rozpoczną przygotowania do meczu pucharowego z Odrą Opole. Zajęcie odbywać się będą do końca tygodnia. Wstępnie w niedzielę o godz. 11:00 zaplanowany jest mecz kontrolny z Koroną Kielce. Tym razem drużyny zagrają ze sobą w Kielcach na stadionie piłkarskim przy ul. Szczepaniaka. Jeśli sparing z ekstraklasowcem nie doszedłby do skutku, wówczas Wisła zagra z ligowym rywalem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (sobota, 11:00, w Ostrowcu Świętokrzyskim).

W ostatnim tygodniu listopada planowany jest też drugi sparing - z Motorem Lublin lub KSZO 1929 (w przypadku nie rozegrania meczu w najbliższy weekend).

źródło: własne / fot.: Jakub Ziemianin