Młodzik młodszy: Dwa zespoły Wisły zagrają w turnieju halowym

Dwa zespoły młodzika młodszego Wisły Sandomierz wezmą udział w turnieju halowym o Puchar Prezesa ds. Podokręgu Sandomierz ks. Marka Walczaka. Rozgrywki grupowe oraz turniej finałowy odbędą się w grudniu.

Drużyny biorące udział w turnieju podzielone zostały na dwie grupy. Wisła Sandomierz oraz Wisła II Sandomierz zagrają w grupie 2 razem z: LZS Samborzec i Stalą Kunów. Każdy z zespołów biorących udział będzie organizatorem jednego turnieju. Wisła turniej zorganizuje w dniach 1-2 grudnia. Dwie najlepsze drużyny z grupy awansują do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany 22-23 grudnia w Sandomierzu.

Rozgrywki w grupach odbywać się będą w systemie każdy z każdym. Czas gry to 15 minut cały mecz lub 2x10 minut (w zależności od liczby drużyn w grupie). Na boisku w zespole gra pięciu piłkarzy + bramkarz. Obowiązują zmiany tzw. hokejowe.

Grupa 1

Drużyna Termin turnieju