Weekend wypożyczonych

Grają, ale nie wygrywają. Tak w skrócie można ocenić postawę wypożyczonych wiślaków i ich zespołów. W ostatni weekend żadna z drużyn, w których występują wypożyczeni piłkarze Wisły nie zdobyła kompletu punktów.

Puszcza Niepołomice przegrała 0-1 (0-1) z MKS-em Kluczbork. Było to fatalne pożegnanie piłkarzy Puszczy przed własną publicznością. Adrian Gębalski na boisku pojawił się w 64. minucie. Puszcza nie jest pewna jeszcze utrzymania w lidze. Zajmuje 15. lokatę.

Drugi z rzędu remis zanotowała Klimontowianka Klimontów, która przy wyniku 2-2 (2-1) podzieliła się punktami z Pogonią 1945 Staszów. Piłkarze z Klimontowa awansowali o jedno miejsce - są na 7. Grzegorz Rzeszutek przebywał na boisku przez całe spotkanie.

Szansę na awans do IV ligi straciła Wisła Annopol, która zremisowała 1-1 (1-1) z Perłą Borzechów. W zespole Wisły pełne 90 minut rozegrał Grzegorz Zimoląg. Obrońca został też ukarany żółtą kartką.