Pacholarz: - Cel jest jeden

Awans Wisły do III ligi jest już blisko. Wystarczy zdobyć punkt, bez oglądania się na rywali. Swoje obawy i zdanie przedstawił w krótkim wywiadzie szkoleniowiec sandomierzan - Jarosław Pacholarz.

Jarosław Pacholarz (trener Wisły Sandomierz): - Oczywiście, cel jest jeden. Zwycięstwem chcemy przypieczętować awans do trzeciej ligi. Fajnie się składa, że ten mecz gramy u siebie. Razem będziemy mogli świętować awans. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Nidzianka Bieliny postawi nam trudne warunki. Ostatni mecz przegrała u siebie z ostatnią w tabeli Spartą Kazimierza Wielka, i nadal walczy o utrzymanie. Do Sandomierza na pewno przyjedzie umotywowana, zagra z dużą determinacją. Wierzę, że po meczu będziemy się cieszyć z wygranej i z awansu do trzeciej ligi.

źródło: własne / Echo Dnia