Zerowa przegrana z Podlasiem

Wiślacy ponownie nie zdołali wygrać na własnym stadionie, przegrywając 0-2 (0-1) z Podlasiem Biała Podlaska w 10. kolejce III ligi gr. IV. Sandomierzanie są blisko strefy spadkowej.

Piłkarze Jarosława Pacholarza stracili bramkę już w pierwszym kwadransie gry. Maciej Wojczuk pewnym uderzeniem z dystansu pokonał sandomierskiego bramkarza.

Wiślacy próbowali odwrócić losy meczu jeszcze w pierwszej połowie, jednak w akcjach "oskrzydlających" zabrakło skutecznego wykończenia.

Po przerwie bradzo dobrą sytuację zaprzepaścił Arkadiusz Drapsa. Na dwie minuty przed końcem rzut karny wykorzystał Wojczuk, który był faulowany przez Andrija Nikanowycza.

1 października 2017, 15:00 - Sandomierz (Miejski Stadion Sportowy)
Wisła Sandomierz 0-2 Podlasie Biała Podlaska
Maciej Wojczuk 12, 88 (k)

Wisła: 1. Patryk Drzymała - 13. Dawid Korona, 5. Patryk Wilk, 4. Kacper Górski (86, 24. Daniel Beszczyński), 15. Maciej Jakóbczyk (85, 98. Jakub Łata) - 10. Jarosław Piątkowski, 16. Michał Mokrzycki, 8. Andrij Nikanowycz (86, 7. Marcin Sudy), 6. Damian Juda, 30. Hubert Siepierski (60, 20. Patryk Tur) - 9. Mateusz Michalski (70, 17. Arkadiusz Drapsa).

Podlasie: 37. Luka Gugeszaszwili - 3. Mateusz Konaszewski (62, 20. Paweł Komar), 4. Mateusz Łakomy, 5. Michał Pyrka, 2. Kamil Pajnowski, 13. Paweł Zabielski (87, 11. Jakub Syryjczyk), 16. Kamil Dmowski (87, 27. Damian Leśniak), 6. Tomasz Andrzejuk (72, 99. Tomasz Nieścieruk), 7. Kamil Kocoł (67, 17. Jarosław Kosieradzki), 9. Maciej Wojczuk, 14. Marcin Kruczyk.

żółte kartki: Nikanowycz, Piątkowski, Juda, Wilk - Konaszewski, Andrzejuk, Gugeszaszwili, Kosieradzki, Komar.

sędziował: Konrad Kolak (Nowy Sącz).