Zbiórka pieniędzy na sztandar klubu

Władze Wisły Sandomierz postanowiły zorganizować zbiórkę na sztandar klubowy z okazji rocznicy 90-lecia istnienia Wisły.

Poniżej treść komunikatu Zarządu SKS Wisła:
W związku z przypadającym w 2015 roku jubileuszem 90-lecia założenia naszego klubu zarząd SKS Wisła Sandomierz podjął z tej okazji inicjatywę ufundowania Szacownemu Jubilatowi sztandaru. Zależy nam na tym, aby klubowy sztandar został sfinansowany ze zbiórki pieniędzy zorganizowanej wśród kibiców. Każdy darczyńca zostanie uhonorowany wpisaniem do specjalnego dokumentu poświadczającego udział w tej inicjatywie. Wpłaty na ten cel prosimy dokonywać w siedzibie klubu przy ul. Koseły 3a w godzinach urzędowania. Lista wpłacających będzie prowadzona na bieżąco na stronie internetowej klubu.

Z góry dziękujemy za każdą wpłatę. Zapiszmy się na kartach historii naszego stowarzyszenia.

Zarząd SKS Wisła

Wszystkich chętnych prosimy o dokonywanie wpłat w biurze klubu lub na konto bankowe:
Bank Spółdzielczy
23 9429 0004 2001 0000 0026 0001
z dopiskiem "Cegiełka na sztandar"

Zachęcamy do aktywnego udziału.

źródło: własne / skswisla.com