Wypowiedzi trenerów po meczu Wisła - Łysica

Wypowiedzi trenerów po spotkaniu 2. kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej Wisła Sandomierz 3-1 (2-0) Łysica Bodzentyn.

Adam Mażysz (trener Wisły Sandomierz): -
Nasz zespół nie jest odpowiednio przygotowany fizycznie, nie jest jeszcze odpowiednio zgrany, ale jeśli zagra kolektywnie, może zdobywać punkty. Na Łysicę to wystarczyło. Zawodnicy pokazali charakter, zostawili serce na boisku. Cieszy to, że prowadząc 3-0 cały czas walczyli i starali się podwyższyć wynik. To zwycięstwo było bardzo potrzebne, na pewno podbuduje zespół psychicznie.

Piotr Dejworek (trener Łysicy Bodzentyn): - To był wyrównany pojedynek i patrząc na jego przebieg śmiało mogę powiedzieć, że nie zasłużyliśmy na porażkę. Takich spotkań nie wolno przegrywać, bo przeciwnik był w naszym zasięgu. Sami założyliśmy dwie kontry, które Wisła wykorzystała. My też mieliśmy inne okazje, między innymi Mirek Kalista trafił w słupek. Dwa razy przed szansą stanął też Dominik Chrzanowski, ale zabrakło precyzji.

źródło: własne / Echo Dnia