Wisła pokonała faworyta

Wisła Sandomierz sprawiła niespodziankę wygrywając 3-2 (3-1) Cracovię II w meczu 20. kolejki III ligi, gr. IV. Dwa gole strzelił Kamil Uciński, a ozdobą meczu była zwycięska bramka Lionela Abate Etoundi.

18 marca 2023, 14:00 - Sandomierz (Miejski Stadion Sportowy)
Wisła Sandomierz 3-2 Cracovia II

Kamil Uciński 4, 7, Lionel Abate Etoundi 45 - Marcin Budziński 36, Sebastian Strózik 79 (k)

Wisła: Stanisław Czarnogłowski - Krystian Bik, Marcin Sudy, Wołodymyr Chorolśkyj, Bartłomiej Cichoń - Jakub Michalczyk (90 Włodzimierz Krajewski), Krystian Furman (82 Kacper Stokłosa), Jakub Szczypek, Mateusz Wyjadłowski (82 Jakub Pryliński), Kamil Uciński (65 Bartosz Kościółek) - Lionel Abate Etoundi.

Cracovia: Sebastian Madejski - Michał Stachera (80 Jan Mróz), Mateusz Pieńczak, Krystian Bracik, Patryk Zaucha - Marcin Budziński, Michał Wiśniewski, Robert Ożóg (46 Jakub Gut), Przemysław Kapek, Kacper Nowicki (46 Kamil Ogorzały) - Sebastian Strózik.

żółte kartki: Abate, Michalczyk - Pieńczak, Oźóg, Budziński, Strózik.

sędziował: Rafał Szydełko (Rzeszów).