Wisła po pierwszym treningu

Dzisiaj piłkarze Wisły po raz pierwszy od meczu Pucharu Polski z Sandecją Nowy Sącz spotkali się na treningu przed nowym sezonem.

Trener Adam Mażysz miał do dyspozycji dwunastu piłkarzy. Wśród nich byli grający w poprzednim sezonie Daniel Beszczyński, Bartosz Szepeta, Kacper Rak, Jakub Kwiecień i Arkadiusz Kosno. Trenowali także zawodnicy mający za sobą grę w Wiśle m.in. Mateusz Michalski (ostatnio Wisła Annopol) i Damian Mądry (ostatnio LZS Samborzec). Pojawiła się grupa nowych twarzy wśród nich byli m.in. Karol Szustak (Klimontowianka Klimontów) i Patryk Świrk (KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski).

Po krótkim rozbieganiu piłkarze przeszli do ćwiczeń rozciągających. Potem trener zarządził ćwiczenia z piłkami. Całość treningu zamknęła gierka wewnętrzna. Na kolejnych zajęciach pojawią się nowi testowani zawodnicy. Trening jutro o godz. 16:00.

Klub zainteresowany jest pozyskaniem m.in. trzech piłkarzy z Czarnych Połaniec.

Wisła zwróciła się z prośbą do władz Spartakusa Daleszyce o przełożenie meczu 1. kolejki nowego sezonu. Decyzja ze strony Spartakusa powinna pojawić się w najbliższych dniach.