Weekend wypożyczonych

To był udany weekend zespołów wypożyczonych piłkarzy Wisły. Wszystkie drużyny zdobyły punkty. Asysty zaliczyli Arkadiusz Kosno i Jakub Kwiecień.

Czarni Połaniec pokonali u siebie 4-0 (0-0) Pogoń 1945 Staszów. Był to czwarty z rzędu mecz Czarnych bez porażki. Paweł Bażant rozegrał całe spotkanie. Czarni awansowali na 4. lokatę.

Zwycięstwem 4-0 (2-0) zakończył się też mecz Alitu Ożarów z Moravią Morawica. W tym spotkaniu pełne 90 minut zagrał tylko Arkadiusz Kosno. Dodatkowo zaliczył asystę. Patryk Świrk nie znalazł się w kadrze meczowej. Alit wskoczył na 6. miejsce.

Sokól Sokolniki - lider stalowowolskiej okręgówki - nie zawodzi. Piłkarze Rafała Kodyry roznieśli 6-0 (2-0) na własnym stadionie Unię Skowierzyn. Przy dwóch trafieniach asystował Jakub Kwiecień, który rozegrał cały mecz. 90 minut na boisku przebywał też Karol Szustak. Po pierwszej połowie boisko opuścił Bartosz Szymański. Krystian Maruszczak był jedynym piłkarzem z wypożyczonych. który znalazł się poza kadrą meczową. Sokól pozostaje na 1. miejscu z przewagą czterech punktów nad drugą Stalą Gorzyce.

Drugi remis na wyjeździe zanotowali piłkarze Stali Kunów. Koledzy Damiana Pietrasika z drużyny zremisowali 2-2 (1-0) z Lechią Strawczyn. Pietrasik strzegł bramki przez cały mecz. Stal pozostała na 9. miejscu.