Weekend wypożyczonych

30 sierpnia piłkarze IV ligi świętokrzyskiej rozegrali 5. kolejkę. Wśród nich Czarni Połaniec i Alit Ożarów, do których wypożyczeni są piłkarze Wisły.

Zawodnicy Czarnych Połaniec od początku radzą sobie wyśmienicie. Jeszcze nie przegrali meczu. W ostatnim starciu wygrali 2-0 (1-0) z Unią Sędziszów i pozostali na szczycie tabeli. Ponownie całe spotkanie zaliczył Paweł Bażant.

W przeciwnej sytuacji jest drużyna Alitu Ożarów, która jak na razie nie zdołała wygrać. W tej kolejce Alit zmierzył się z Hetman Włoszczowa, a mecz zakończył się wynikiem 1-1 (1-0). Należy zaznaczyć, że Hetman od 5. minuty grał w osłabieniu. Obaj wiślacy - Arkadiusz Kosno i Patryk Świrk nie znaleźli się w składzie wyjściowym. Kosno nie zagrał, a Świrk wszedł na boisko w 65. minucie. Ożarowianie nie zmienili swojego położenia w ligowej tabeli, pozostając na 15. miejscu.