Weekend wypożyczonych

Pierwszy punkt od kilku spotkań wywalczył Alit Ożarów. Beskid Andrychów drugi raz w sezonie zremisował z Unią Oświęcim. Na wygrane tory powrócił Sokół Sokolniki.

Ożarowianie zanotowali szósty remis w sezonie. Punktami podzielili się z ŁKS-em Łagów 2-2 (1-1). W wyjściowym składzie znaleźli się Arkadiusz Kosno i Karol Szustak, którzy zagrali 46 i 88 minut. Jakub Kwiecień na boisko wbiegł w 67. minucie. Drużyna Alitu spadła na 13. miejsce.

Beskid Andrychów podjął u siebie wyżej notowaną Unię Oświęcim. Mecz zakończył się remisem 1-1 (0-1). Maciej Stróżak na boisku przebywał przez 19 minut. Remis pozwolił Beskidowi awansować na 11. lokatę. Do rozegrania pozostaje jeszcze zaległe spotkanie.

Po ubiegłotygodniowej porażce w Stalowej Woli, Sokół Sokolniki powrócił do wygrywania. Piłkarze Jarosława Zbocha pokonali 2-1 (1-1) Słowianina Grębów. Mateusz Strąk spędził mecz na ławce rezerwowych. Sokół utrzymuje prowadzenie w lidze.

Występy wypożyczonych piłkarzy Wisły:

IV liga
Alit Ożarów 2-2 ŁKS Łagów
Arkadiusz Kosno - 46 minut.
Jakub Kwiecień - 23 minuty.
Karol Szustak - 88 minut.

Beskid Andrychów 1-1 Unia Oświęcim
Maciej Stróżak - 19 minut.

Klasa okręgowa
Sokół Sokolniki 2-1 Słowianin Grębów
Mateusz Strąk - cały mecz na ławce rezerwowych.