Weekend wypożyczonych

Komplet zwycięstw podczas "długiego" weekendu zanotował Beskid Andrychów. W kratkę zagrał Alit Ożarów, a po raz pierwszy w tym roku na wyjeździe przegrał Sokół Sokolniki.

Z dwóch rozegranych meczów Alit Ożarów wygrał 2-0 (0-0) z Moravią Morawica i przegrał 0-1 (0-0) ze Spartą Kazimierza Wielka. W obu spotkaniach pełne 90 minut rozegrał Arkadiusz Kosno. Z kolei Jakub Kwiecień z Moravią zagrał cały mecz, a ze Spartą 69 minut. Przy jednej z bramek dla ożarowian asystował Karol Szustak (79 minut z Moravią, cały mecz ze Spartą). Alit zajmuje 9. miejsce.

Bardzo udany weekend mieli piłkarze Beskidu Andrychów, którzy wygrali obydwa rozegrane mecze - 1-0 (0-0) ze Skawinką Skawina, 1-0 (1-0) z Michałowianką Michałowice. Swój udział przy trafieniach miał Maciej Stróżak. Napastnik rozegrał kolejno 89 i 87 minut. Beskid utrzymuje 12. lokatę.

W trzech spotkaniach Sokół Sokolniki pokazał zróżnicowaną formę. Najpierw przyszła przegrana 0-1 (0-0) ze Strzelcem Dąbrowica. Następnie remis 1-1 (1-1) u siebie z Olimpią Pysznica. Aż ostatecznie wygrana 1-0 (0-0) z OKS Mokrzyszów. Mateusz Strąk nie znalazł się w kadrze na mecz ze Strzelcem. Natomiast pozostałe dwa spotkania spędził na ławce rezerwowych. Sokół nadal jest liderem rozgrywek.