Weekend wypożyczonych

W miniony weekend niemal wszyscy wypożyczeni wiślacy zagrali w meczach swoich drużyn.

Piłkarze Alitu Ożarów powoli zaczynają tworzyć serię meczów bez zwycięstwa. W niedzielę lepszy był zespół Naprzodu Jędrzejów, wygrywając 3-1 (2-0). Całe spotkanie rozegrali Arkadiusz Kosno i Karol Szustak. Z kolei Jakub Kwiecień nie znalazł się w kadrze meczowej. Mimo przegranej Alit pozostaje na 11. miejscu.

Beskid Andrychów zagrał przeciwko sąsiadującej w tabeli Iskrze Klecza Dolna. Mecz szczęśliwie zakończył się remisem 1-1 (0-1), choć andrychowianie gola zdobyli w końcowych minutach. Maciej Stróżak przebywał na murawie przez całe spotkanie. Niestety Beskid spadł na 11. lokatę.

Jedynie pewnie swoje spotkanie wygrali piłkarze Sokoła Sokolniki. Lider stalowowolskiej okręgówki ograł przedostatni w tabeli Transdźwig Stale 3-0 (1-0). Mateusz Strąk rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, a w 88. minucie stanął w bramce. Sokół nieprzerwanie jest liderem rozgrywek.

Występy wypożyczonych piłkarzy Wisły:

IV liga
Naprzód Jędrzejów 3-1 Alit Ożarów
Arkadiusz Kosno - cały mecz.
Jakub Kwiecień - poza kadrą.
Karol Szustak - cały mecz.

Beskid Andrychów 1-1 Iskra Klecza Dolna
Maciej Stróżak - cały mecz.

Klasa okręgowa
Transdźwig Stale 0-3 Sokół Sokolniki
Mateusz Strąk - 2 minuty.