Pacholarz: - Jest duża mobilizacja

Wisła po wygranej 4-1 (1-1) z Moravią Morawica przełamała wyjazdową niemoc. W najbliższej kolejce do Sandomierza zawita Sparta Kazimierza Wielka. Jak podkreśla trener Jarosław Pacholarz w zespole jest duża mobilizacja.

Jarosław Pacholarz (trener Wisły Sandomierz): - Nastroje są lepsze, bo odnieśliśmy wysokie zwycięstwo. Jest też duża mobilizacja. Sparta jest nieprzewidywalnym zespołem. Potrafi grać w piłkę, ale nie przekłada się to na punkty. Na pewno, żeby wygrać z tą drużyną, trzeba włożyć w mecz sto procent zaangażowania. Dla nas to kolejny ciężki i ważny pojedynek.

- Cieszy, że jesteśmy liderem. Bardziej skupiamy się na tym, co przed nami. Koncentrujemy się na tym, żeby grać jak najlepiej. Do zakończenia sezonu zostało jeszcze dwanaście kolejek. Dużo może się wydarzyć. Najważniejsze, żeby po ostatniej kolejce cieszyć się z awansu. Chcemy wrócić tam, gdzie byliśmy (przyp. red. III liga), gdzie jest miejsce Wisły.

źródło: własne / Echo Dnia / fot.: NadWisla24.pl