Weekend wypożyczonych

Świetny weekend zaliczyły drużyny wypożyczonych z Wisły zawodników. Wszystkie zespoły zdobyły komplet punktów. Zwycięstwo Puszczy Niepołomice zapewniły dwa gole Adriana Gębalskiego.

Po raz pierwszy w tym roku wygrała Puszcza Niepołomice, która pokonała 2-1 (1-1) na własnym obiekcie rewelację Pucharu Polski - Błękitnych Stargard Szczeciński. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Adrian Gębalski. 25-letni napastnik rozegrał całe spotkanie. Puszcza utrzymuje 15. lokatę.

Również pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej zdobyli piłkarze Klimontowianki Klimontów, wygrywając 2-1 (2-0) z Lubrzanką Kajetanów. Grzegorz Rzeszutek w tym meczu rozegrał pełne 90 minut. Klimontowianka awansowała na szóste miejsce w tabeli.

W lidze okręgowej grupie Lublin formę utrzymuje Wisła Annopol. Lider rozgrywek, z Grzegorzem Zimolągiem w składzie wygrał 2-0 (0-0) u siebie z Wisłą II Puławy. Zimoląg przebywał na murawie przez cały mecz, a w 85. minucie otrzymał żółtą kartkę.