Statystyczne podsumowanie sezonu ligowego

Za piłkarzami Wisły Sandomierz ligowy sezon. Poniżej prezentuję garść statystyk z rozgrywek III ligi w wykonaniu Wisły.

W zestawieniu uwzględnione zostały jedynie mecze ligowe, bez baraży.

WISŁA SANDOMIERZ w sezonie III ligi 2014/2015 rozegrała 34 mecze, w których zdobyła 69 goli, co daje średnią 2,03 goli na mecz. WISŁA będąc gospodarzem zdobyła 31 goli (45%), jako gość 38 goli (55%). W I połowach meczów strzeliła 36 goli (52%), a II połowach 33 (48%).

WISŁA SANDOMIERZ jako gospodarz wygrała 12 meczów (35%), padły 2 remisy (6%), przegrała 3 mecze (9%), a jako gość wygrała 10 meczów (29%), zremisowała 5 meczów (15%) i przegrała 2 mecze (6%).

Częstość wyników:
1-3
– 3 razy, 2-1 – 3 razy, 1-1 – 3 razy, 0-1 – 3 razy, 3-1 – 2 razy, 2-2 – 2 razy, 3-0 – 2 razy, 2-0 – 2 razy, 0-2 – 2 razy, 1-0 – 2 razy, 0-0 – 2 razy, 5-3 – 1 raz, 3-4 – 1 raz, 0-5 – 1 raz, 4-1 – 1 raz, 4-0 – 1 raz, 0-4 – 1 raz, 0-3 – 1 raz, 1-2 – 1 raz.

Wisła Sandomierz 0-2 Unia Tarnów

W rozgrywkach wystąpiło 27 zawodników WISŁY.

W rozgrywkach mecze WISŁY prowadziło 15 sędziów (w tym 1 kobieta).

W rozgrywkach piłkarzom WISŁY pokazano 83 żółtych kartek i 5 czerwonych kartek. Daje to średnią 2,44 żółtej i 0,15 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach WIŚLE podyktowano 6 karnych, z których wykorzystano 6, co daje skuteczność 100%.

W rozgrywkach spotkania WISŁY obejrzało 12500 widzów (co stanowi 17% ligi), co daje średnią 370 widzów na mecz.

4 razy – Mateusz Podstolak, Bartosz Szepeta,
3 razy – Arkadiusz Kosno, Przemysław Michalski, Michał Motyl, Damian Nogaj, Jacek Rożek,
2 razy – Daniel Chorab, Jarosław Piątkowski, Grzegorz Rzeszutek,
1 raz – Kamil Oślizło, Krzysztof Płoskoń.

2 razy – Mariusz Kukiełka,
1 raz – Arkadiusz Kosno, Jarosław Pacholarz, Mateusz Podstolak, Krystian Pydych, Stanisław Wierzgacz.

Strzelcy bez karnych:
12 goli - Adrian Gębalski, Kamil Hul,
9 goli - Jarosław Pacholarz,
6 goli - Mariusz Kukiełka, Damian Nogaj,
5 goli - Jarosław Piątkowski,
4 gole - Daniel Beszczyński,
1 gol - Łukasz Adamczyk, Daniel Chorab, Jakub Kwiecień, Przemysław Michalski, Rafał Mikulec, Michał Motyl, Mateusz Podstolak, Maciej Ziółek.

4 gole – Mariusz Kukiełka,
2 gole – Daniel Beszczyński , Adrian Gębalski, Bartłomiej Gołasa, Damian Nogaj, Jarosław Piątkowski.

2 gole - Daniel Beszczyński, Mariusz Kukiełka,
1 gol – Bartłomiej Gołasa, Przemysław Michalski, Rafał Mikulec, Michał Motyl, Bartosz Szepeta.

Strzelcy u siebie:
6 goli – Adrian Gębalski,
5 goli – Kamil Hul, Damian Nogaj, Jarosław Piątkowski,
2 gole – Daniel Beszczyński, Bartłomiej Gołasa, Jarosław Pacholarz,
1 gol – Mariusz Kukiełka, Jakub Kwiecień, Bartosz Szepeta, Maciej Ziółek.

Strzelcy na wyjeździe:
9 goli
7 goli – Kamil Hul, Jarosław Pacholarz,
5 goli – Mariusz Kukiełka,
2 gole – Daniel Beszczyński,
1 gol – Łukasz Adamczyk, Daniel Chorab, Bartłomiej Gołasa, Przemysław Michalski, Rafał Mikulec, Michał Motyl, Damian Nogaj, Mateusz Podstolak.

Strzelcy jesienią:
15 goli – Adrian Gębalski,
6 goli – Kamil Hul, Mariusz Kukiełka, Damian Nogaj,
3 gole – Daniel Beszczyński, Jarosław Piątkowski,
2 gole – Jarosław Pacholarz,
1 gol – Łukasz Adamczyk, Bartłomiej Gołasa, Przemysław Michalski, Maciej Ziółek.

Strzelcy wiosną:
7 goli – Jarosław Pacholarz,
6 goli - Kamil Hul,
2 gole – Bartłomiej Gołasa, Jarosław Piątkowski,
1 gol – Daniel Beszczyński , Daniel Chorab, Jakub Kwiecień, Rafał Mikulec, Michał Motyl, Mateusz Podstolak, Bartosz Szepeta.

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):
86 minut – Jarosław Pacholarz,
90 minut – Adrian Gębalski,
183 minuty – Kamil Hul,
228 minuty – Damian Nogaj,
231 minut – Mariusz Kukiełka,
415 minut – Bartłomiej Gołasa,
501 minut – Jarosław Piątkowski,
743 minuty – Daniel Beszczyński.

1061 minuty – Bartosz Szepeta,
844 minuty – Michał Wawryszczuk,
800 minut – Przemysław Michalski,
778 minut – Jarosław Pacholarz,
755 minut – Łukasz Adamczyk,
556 minut – Kacper Rak,
284 minuty - Jakub Kwiecień,
236 minut – Krzysztof Płoskoń,
67 minut – Arkadiusz Kosno,
36 minut – Grzegorz Zimoląg,
32 minuty – Jacek Rożek,
21 minut – Grzegorz Rzeszutek.

Żółte kartki:
10 kartek – Jarosław Piątkowski, Bartłomiej Gołasa,
8 kartek – Michał Motyl,
6 kartek – Kamil Oślizło, Mateusz Podstolak, Maciej Ziółek,
5 kartek – Adrian Gębalski, Krystian Pydych,
4 kartki – Kamil Hul, Mariusz Kukiełka,
2 kartki – Przemysław Michalski, Rafał Mikulec , Damian Nogaj, Bartosz Szepeta , Michał Wawryszczuk, Stanisław Wierzgacz,
1 kartka – Łukasz Adamczyk, Daniel Beszczyński, Daniel Chorab, Jakub Kwiecień, Jarosław Pacholarz, Kacper Rak, Grzegorz Rzeszutek.

Czerwone kartki:
2 kartki – Krystian Pydych,
1 kartka – Bartłomiej Gołasa, Adrian Gębalski, Rafał Mikulec.

Jokerzy – zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):