Siarka lepsza o bramkę

Wisła Sandomierz przegrała 0-1 (0-1) z Siarką Tarnobrzeg w meczu 28. kolejki III ligi, gr. IV.

Wiślacy dzielnie bronili się przed atakami piłkarzy gości, jednak siarkowcy dopięli swego w 35. minucie. Arbiter spotkania dopatrzył się zagrania ręką Mateusza Kuśmierczyka w polu karnym, za co podyktował rzut karny. Pewnym egzekutorem okazał się Marcin Stefanik.

7 maja 2022, 17:00 - Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Wisła Sandomierz
Marcin Stefanik 35 (k)

Wisła: 1. Krzysztof Wróblewski - 18. Mateusz Kuśmierczyk (62, 20. Mateusz Stańczyk), 17. Damian Mężyk, 5. Włodzimierz Krajewski, 23. Szymon Jarosz - 11. Szymon Rak (73, 8. Grzegorz Ochwat), 14. Fabian Burzyński, 26. Jakub Janik (73, 4. Władysław Kudriawcew), 6. Sebastian Taranek, 10. Kamil Bełczowski - 7. Jakub Mażysz (80, 99. Cezary Charszla).

żółte kartki: Bierzało - Janik.

sędziował: Piotr Kawiński (Chełm).

W drużynie Siarki zagrali byli piłkarze Wisły - Marcel Tyl i Krzysztof Zawiślak.

źródło: własne / fot.: Agnieszka Nycz