Powtórka z rozrywki

W meczu 26. kolejki III ligi Wisła Sandomierz wygrała 2-0 (1-0) z Czarnymi Połaniec. W 31. minucie bramkę strzelił Kamil Hul. W 63. minucie wynik spotkania ustalił Michał Motyl. Dla 20-letniego piłkarza był to pierwszy gol w barwach Wisły. Przy obu trafieniach asystował Jarosław Piątkowski.

Wiślacy kolejny raz potwierdzili, że w Derbach Powiśla są lepsi od Czarnych Połaniec. Pierwszy gol wpadł w 31. minucie. Prawą stroną akcję poprowadził Jarosław Piątkowski, który płaskim podaniem obsłużył Kamila Hula, a ten z bliskiej odległości umieścił futbolówkę w bramce.

Akcja, po której Wisła zdobyła drugiego gola była bardzo podobna. Ponownie prawą stroną ruszył Piątkowski, jednak tym razem podał do Michała Motyla, a ten precyzyjnym strzałem lewą nogą zdobył swojego pierwszego gola w sandomierskiej drużynie.

W meczu z Hutnikiem Nowa Huta z powodu żółtych kartek nie wystąpią Mateusz Podstolak i Krystian Pydych.

29 kwietnia 2015, 17:00 - Połaniec
Czarni Połaniec 0-2 Wisła Sandomierz
Kamil Hul 31, Michał Motyl 63

Czarni: 99. Roman Brzostowicz - 18. Filip Krępa, 14. Rafał Pydych, 5. Maciej Witek, 15. Dawid Korona, 8. Piotr Obierak, 16. Paweł Cecot (77, 7. Mirosław Kabata), 3. Marcin Wolan (72, 2. Michał Dyl), 6. Damian Skiba (37, 10. Piotr Kamiński), 9. Tomasz Wolan - 11. Piotr Mazurkiewicz.

Wisła: 1. Stanisław Wierzgacz - 11. Maciej Ziółek, 24. Daniel Beszczyński, 6. Krystian Pydych, 89. Bartłomiej Gołasa - 10. Jarosław Piątkowski (82, 18. Bartosz Szepeta), 13. Mateusz Podstolak, 27. Kamil Oślizło (65, 9. Jarosław Pacholarz), 20. Michał Motyl, 17. Łukasz Adamczyk (65, 16. Michał Wawryszczuk) - 7. Kamil Hul (86, 19. Kacper Rak).

żółte kartki: Ziółek, Pydych, Gołasa, Podstolak.

sędziował: Marek Śliwa (Kielce).