Mecz sparingowy: Wisła Sandomierz 2-1 Pogoń 1945 Staszów

Wisła Sandomierz wygrała 2-1 (1-1) w meczu sparingowym z piątą drużyną świętokrzyskiej IV ligi - Pogonią 1945 Staszów. Bramki dla Wisły zdobyli Tomasz Wolan i Łukasz Adamczyk. Zespół prowadzony był przez dwójkę trenerów - Adama Mażysza i Piotra Choraba.

W składzie Wisły znaleźli się m.in. Jakub Kozłowski (KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski), Adrian Kędzierski (Stal Kraśnik), Radosław Frankiewicz (Strumyk Malawa), Radosław Rogowski (Olimpia Pysznica), Albert Ziółkowski i Dawid Szczuka (obaj Wisła Annopol).

1 sierpnia 2015, 11:00 - Zbigniewice
Wisła Sandomierz 2-1 Pogoń 1945 Staszów
Tomasz Wolan 35, Łukasz Adamczyk 52 - Kamil Stawiarski 14

Wisła: (I połowa) Jakub Kozłowski - Grzegorz Zimoląg, Dawid Korona, Daniel Beszczyński, Daniel Chorab - Tomasz Wolan, Michał Motyl, Albert Ziółkowski, Mirosław Kabata, Dawid Szczuka - Jakub Kwiecień. (II połowa) Adrian Kędzierski - Dawid Korona, Daniel Beszczyński, Arkadiusz Kosno, Grzegorz Zimoląg - Karol Szustak, Patryk Świrk, Łukasz Adamczyk, Radosław Rogowski, Radosław Frankiewicz - Michał Hołody.

Pogoń: Marcin Reczek - Tomasz Pitek, Krzysztof Baczewski, Merchut, Krzysztof Dutka - Krystian Rzepa, Łukasz Gruszczyński, Artur Walasek, Damian Krakowiak - Piotr Malec, Kamil Stawiarski. Grali także: Jacek Kuranty, Patryk Forystek, Dominik Kaczmarczyk, Wojciech Wrześniak, Mariusz Starba.

Wczorajszy sparing z OKS Mokrzyszów został odwołany. Być może we wtorek wiślacy rozegrają kolejny mecz kontrolny. Z kolei spotkanie ligowe ze Spartakusem Daleszyce odbędzie się zgodnie z terminarzem.

źródło: własne / Echo Dnia