Mecz sparingowy: GKS Bełchatów 5-1 Wisła Sandomierz

Wisła wysoko przegrała 1-5 (1-5) w meczu kontrolnym z drugoligowym GKS Bełchatów. Jedynego gola dla wiślaków strzelił Jakub Trojanowski.

W składzie Wisły zagrali testowani - Jakub Mażysz (Alit Ożarów), Piotr Ferens (Klimontowianka Klimontów) oraz Patryk Róg (Izolator Boguchwała). Ten ostatni jest wychowankiem Orłów Rzeszów. Potem grał w Resovii. Przez minione dwa i pół roku występował w Izolatorze Boguchwała.

27 stycznia 2018, 13:00 - Bełchatów (boczne boisko Miejskiego Centrum Sportu)
GKS Bełchatów 5-1 Wisła Sandomierz
Piotr Giel 5, 23, Patryk Rachwał 9 (k), Bartłomiej Bartosiak 25 (k), Robert Chwastek 33 - Jakub Trojanowski 28

GKS: Arkadiusz Moczadło – Szczepan Kogut, Damian Michalski, Filip Kendzia, Kamil Szubertowski – Patryk Rachwał, Patryk Janasik (42 Marcin Garuch) – Bartłomiej Bartosiak (60 Daniel Chwałowski), Dawid Flaszka (72 Damian Jasiński), Robert Chwastek – Piotr Giel.

Wisła: (I połowa) Patryk Drzymała - Marcin Sudy, Daniel Beszczyński, Kacper Górski, Dawid Korona - Piotr Ferens, Karol Szustak, Jakub Łata (25 Jakub Trojanowski), Maciej Jakóbczyk, Jakub Mażysz, Patryk Róg. (II połowa) Patryk Drzymała - Maciej Ziółek, Kacper Górski, Daniel Beszczyński, Paweł Bażant - Jarosław Piątkowski, Andrij Nikanowycz, Michał Mokrzycki, Damian Juda - Arkadiusz Drapsa, Kacper Piechniak.

źródło: własne / GKS Bełchatów / fot.: S.Sobczak/GKS Bełchatów