Rezerwy: Pierwszy tydzień przygotowań za piłkarzami

Piłkarze drużyny rezerw Wisły mają za sobą pierwszy tydzień przygotowań do rundy wiosennej Klasy B.

W poniedziałek na pierwszym treningu omówione zostały sprawy organizacyjne. Ponadto zespół rozegrał kolejne spotkanie w rozgrywkach Sandomierskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. W środę zawodnicy spotkali się bieżni Miejskiego Stadionu Sportowego. Z kolei w piątek odbył się trening stacyjny w hali.

- Na razie będziemy się skupiać na budowaniu wytrzymałości - informuje trener Wojciech Pierzchała. Jesteśmy zainteresowani kilkoma zawodnikami, z którymi będziemy rozmawiać - dodał.

W zajęciach nie uczestniczą Robert Baszak (nie wznowił treningów), Jarosław Nowiński (wyjazd zagranicę) oraz Arkadiusz Święcicki (kontuzja - skręcenie kostki). Z gry w drużynie zrezygnował Maciej Drozdowski.

Trenowali też piłkarze testowani - bramkarz Szymon Chruściel (22.11.1999), obrońca Jakub Gajek (29.03.2000), pomocnik Damian Skrok (10.10.2000) i napastnik Damian Kata (14.11.1999). Wszyscy występowali dotychczas w MUKS Wisła Junior.

Do treningów wrócili Jakub Dziewięcki, Bartosz Kukiełka i Rafał Jaśkiewicz.