Komentarz trenera po meczu Wisła - Poroniec

Po meczu pełnym dramaturgii Wisła Sandomierz przegrała 3-5 (1-3) z Porońcem Poronin. Poniżej komentarz trenera Tadeusza Krawca.

Tadeusz Krawiec (trener Wisły Sandomierz): - Nie widziałem dawno takiego meczu, w którym przeciwnik oddałby pięć celnych strzałów i zdobył pięć bramek. W dodatku były to tak precyzyjne uderzenia, że bramkarz nie miał nawet jak interweniować. Na pewno nie tak wyobrażałem sobie to spotkanie. Poroniec ostatnio bardzo się wzmocnił. To dojrzały, poukładany zespół. My tez rozegraliśmy dobry mecz, Mimo że wynik na to nie wskazuje. Przeprowadziliśmy też dużo składnych akcji. Moi zawodnicy nie poddali się. Do końca walczyli o lepszy wynik. Pokazali charakter. Za to należy im się szacunek.

źródło: własne / Echo Dnia / Fot: Piotr Morawski/NadWisla24.pl