Dwugłos trenerski po meczu Wisła - Wierna

Poniżej ocena trenerów wygranego 2-1 (0-0) przez Wisłę Sandomierz spotkania z Wierną Małogoszcz.

Tadeusz Krawiec (trener Wisły Sandomierz): - To był trudny mecz. Wierna pierwsza zdobyła bramkę, musieliśmy się sprężyć, żeby w pół godziny przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Cieszy dziesiąta wygrana. Zagraliśmy słabiej, ale sztuką jest w takiej sytuacji zdobyć trzy punkty, a nam się to udało.

Michał Borowski (trener Wiernej Małogoszcz): - W pierwszej połowie zagraliśmy bardzo dobrze. Nie było widać różnicy miejsc, która dzieli nas w tabeli. Po przerwie objęliśmy prowadzenie, ale szybko straciliśmy bramkę i nasza gra trochę się "posypała". Na początku meczu zaskoczyliśmy lidera. Przede wszystkim grą i posiadaniem piłki. Wisła chyba trochę nas zlekceważyła. To był nasz najlepszy mecz w tej rundzie i dlatego wielka szkoda, że nie udało się powiększyć dorobku punktowego.

źródło: własne / Echo Dnia