Dwugłos trenerski po meczu Wisła - KSZO

W sobotę Wisła Sandomierz zremisowała 1-1 (1-0) z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w pierwszym meczu sezonu. Poniżej krótkie wypowiedzi trenerów - Tadeusza Krawca i Rafała Lasockiego.

Tadeusz Krawiec (trener Wisły Sandomierz): - Pierwszy mecz jest zawsze wielką niewiadomą. Z przebiegu gry żałujemy tego remisu, bo było bardzo blisko zdobycia kompletu punktów. Chciałbym podziękować drużynie za mądrą grę i dobrą reakcję po stracie bramki. Od tej chwili cały czas dążyliśmy do strzelenia zwycięskiej bramki. Nie udało się. Trzech punktów poszukamy w następnym meczu.

Rafał Lasocki (trener KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski): - Przed początkiem ligi nasz skład uległ zmianie. Fakt, wzmocniliśmy się, bo teraz, jak dokonuję zmian, to nie odbija się to na jakości gry zespołu. W Sandomierzu zabrakło nam szczęścia, a błąd, po którym straciliśmy bramkę zostanie dokładnie przeanalizowany. Pod koniec drugiej połowy daliśmy się niepotrzebnie zdominować Wiśle i mogło się to bardzo źle skończyć. Zgrywamy się, a czas będzie działał na naszą korzyść.

źródło: własne / Echo Dnia / Fot: Piotr Morawski/NadWisla24.pl