Weekend wypożyczonych

Trzech wypożyczonych wiślaków wystąpiło w ostatni weekend. Patryk Tur zdobył gola dla Stali Gorzyce i asystował przy dwóch trafieniach. Przy bramce dla Alitu Ożarów asystował Arkadiusz Kosno.

Alit Ożarów zakończy obecny sezon IV ligi na minimum piątym miejscu. Ożarowianie w przedostatnim meczu wysoko zwyciężyli 7-2 (3-1) ostatnią Nidziankę Bieliny. Przy jednym z goli asystował Arkadiusz Kosno. Zawodnik opuścił boisko po rozegraniu 66 minut.

Sokół Sokolniki w miniony weekend w planie miał rozegrać spotkanie z Sokołem Kamień, jednak rywale nie przyjechali. Sokół powrócił na pozycję wicelidera.

Stal Gorzyce podczas ostatniego tygodnia rozegrała dwa mecze ligowe. Oba spotkania zakończyły się wygranymi Stali. Pierwszy mecz - ze Stalą II Stalowa Wola - 3-1 (1-0), drugi - Bukową Jastkowice - 7-0 (5-0). Patryk Tur był autorem gola w meczu z Bukową oraz zanotował asysty przy bramkach w obu meczach.

Stal Kunów wygrała 2-1 (1-1) na własnym stadionie z Bucovią Bukowa. Damian Pietrasik rozegrał całe spotkanie. Stal wskoczyła na 6. miejsce w tabeli.

Występy wypożyczonych piłkarzy Wisły:

IV liga
Nidzianka Bieliny 2-7 Alit Ożarów
Arkadiusz Kosno - 66 minut, asysta.
Patryk Świrk - z powodu kontuzji poza kadrą meczową.

Klasa okręgowa
Sokół Sokolniki - Sokół Kamień / mecz się nie odbył goście nie przyjechali

Stal II Stalowa Wola 1-3 Stal Gorzyce
Patryk Tur - 82 minuty, asysta.

Stal Gorzyce 7-0 Bukowa Jastkowice
Patryk Tur - 76 minut, gol, asysta.

Stal Kunów 2-1 Bucovia Bukowa
Damian Pietrasik - cały mecz.