Karta Cashback

Sandomierski Klub Sportowy Wisła Sandomierz wprowadził kolejną nowość dla swoich fanów. Dzięki współpracy z firmą Lyoness Poland Sp. z o.o. sandomierscy kibice mogą nabyć bezpłatnie karty rabatowe typu cashback.

Główną korzyścią przystąpienia do programu Cashback Wisły Sandomierz, to możliwość dokonywania zakupów u ponad 70 000 partnerów handlowych w całym kraju i zagranicą. Karta jest darmowa, a każdy uczestnik otrzymuje do 5% zwrotu części zapłaconej kwoty (u partnerów handlowych). Dodatkowo 1% wartości każdych zakupów zostanie przekazany na działalność Wisły. W Sandomierzu kartę honorują m.in. Carrefour i Top Secret.

Program Cashback działa m.in. w takich klubach jak: Lechia Gdańsk, Lech Poznań i Legia Warszawa.

Więcej szczegółów tutaj.