1% podatku

Po raz pierwszy w historii kibice, fani, sympatycy i wszyscy, którym na sercu leży dobro SKS Wisła, mogą w dodatkowy sposób wspomóc działalność Klubu. Od 2018 roku Dumę Miasta można wesprzeć, przekazując 1% podatku w swoim zeznaniu podatkowym.

Każda kwota przyczyni się do zwiększenia efektywności działania Klubu. Przypomnijmy, że również dzięki SKS Wisła miasto Sandomierz reprezentowane jest nie tylko w skali województw, w których rozgrywane są mecze, ale i całego kraju. Organizowane są pikniki rodzinne z wieloma atrakcjami dla najmłodszych, połączone z prezentacją drużyn przed poszczególnymi rundami rozgrywek. Na trybunach stadionu miejskiego wydzielony został Sektor rodzinny, gdzie rodzice z dziećmi mogą wspólnie cieszyć się ze spędzenia czasu, emocjonując się poczynaniami zespołu piłkarskiego.

Drugi rok z rzędu, podczas przerwy zimowej w rozgrywkach ligowych, zorganizowany został halowy Turniej Charytatywny "Wiślacka Gwiazdka". Celem imprezy jest zbiórka środków, pomoc podopiecznym Domu Dziecka w Łoniowie, potrzebującym rodzinom oraz wsparcie dla działania schroniska dla psów. Ten szczytny cel przyciąga coraz większą rzeszę chętnych, zainteresowanych by pomóc.

Jak przekazać 1% podatku? W formularzu zeznania podatkowego PIT w rubryce "Numer KRS" wpisać 0000115531, a w rubryce "Cel szczegółowy 1%" wpisać SANDOMIERSKI KLUB SPORTOWY "WISŁA" W SANDOMIERZU.

Wypełnienie PIT-u jest obowiązkowe, a wypełnienie dwóch, dodatkowych rubryk zajmuje kilkanaście sekund. To nic nie kosztuje, a możesz pomóc!