Plan przygotowań Wisły

Piłkarze Wisły Sandomierz na kolejkę przed końcem rozgrywek nadal walczą o pozostanie w III lidze. Ustalono wstępny plan przygotowań do nowego sezonu.

Zawodnicy na pierwszym treningu po przerwie spotkają się 9 lipca. Pięć dni później rozegrają sparing ze spadkowiczem z II ligi - Wisłą Puławy. Łącznie zaplanowano pięć meczów kontrolnych.

Plan przygotowań Wisły:
9 lipca - pierwszy trening
14 lipca - sparing z Wisłą Puławy (w Puławach / 16. miejsce, II liga),
18 lipca - sparing z Wisłoką Dębica (w Dębicy / 4. miejsce, IV liga podkarpacka),
21 lipca - sparing z Hutnikiem Kraków (w Krakowie / 1. miejsce, IV liga małopolska (zachód)),
28 lipca - sparing z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (w Ostrowcu Świętokrzyskim / 3. miejsce, III liga gr. IV),
4 sierpnia - sparing ze Stalą Kraśnik (w Sandomierzu / 1. miejsce, IV liga lubelska).

Klasyfikacja drużyn w tabelach na dzień 11 czerwca.