zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nowa Proszowianka
0:3
Jutrzenka Giebułtów
LKS Niedźwiedź
0:1
Hutnik Nowa Huta
Słowik Olkusz
8:0
Michałowianka Michałowice
Kosynierzy Łuczyce
2:3
Wanda Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Nowa Huta
Pauza
Słowik Olkusz
Pauza
Jutrzenka Giebułtów
1:2
LKS Niedźwiedź
Wanda Kraków
3:1
Michałowianka Michałowice
Kosynierzy Łuczyce
1:2
MKS Nowa Proszowianka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
Pauza
Michałowianka Michałowice
Pauza
MKS Nowa Proszowianka
3:0
Wanda Kraków
LKS Niedźwiedź
6:0
Kosynierzy Łuczyce
Słowik Olkusz
2:1
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kosynierzy Łuczyce
Pauza
Wanda Kraków
Pauza
MKS Nowa Proszowianka
1:2
LKS Niedźwiedź
Hutnik Nowa Huta
0:0
Michałowianka Michałowice
Jutrzenka Giebułtów
0:13
Słowik Olkusz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nowa Proszowianka
Pauza
Hutnik Nowa Huta
Pauza
Słowik Olkusz
16:0
Kosynierzy Łuczyce
LKS Niedźwiedź
5:0
Wanda Kraków
Michałowianka Michałowice
2:1
Jutrzenka Giebułtów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Niedźwiedź
Pauza
Jutrzenka Giebułtów
Pauza
MKS Nowa Proszowianka
0:2
Słowik Olkusz
Wanda Kraków
1:5
Hutnik Nowa Huta
Kosynierzy Łuczyce
2:11
Michałowianka Michałowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Kosynierzy Łuczyce
Pauza
Wanda Kraków
Pauza
Słowik Olkusz
5:2
LKS Niedźwiedź
Michałowianka Michałowice
0:4
MKS Nowa Proszowianka
Hutnik Nowa Huta
4:2
Jutrzenka Giebułtów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nowa Proszowianka
Pauza
Słowik Olkusz
Pauza
Wanda Kraków
0:5
Jutrzenka Giebułtów
LKS Niedźwiedź
2:5
Michałowianka Michałowice
Kosynierzy Łuczyce
1:10
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Niedźwiedź
Pauza
Michałowianka Michałowice
Pauza
Jutrzenka Giebułtów
2:0
Kosynierzy Łuczyce
Hutnik Nowa Huta
1:1
MKS Nowa Proszowianka
Słowik Olkusz
8:0
Wanda Kraków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości