zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wodniak Piotrawin-Łaziska
0:3
Avia Świdnik
MUKS Kraśnik
7:0
Ludwiniak Ludwin
Sygnał Lublin
1:2
Granit Bychawa
Unia Wilkołaz
0:8
Górnik Łęczna
Stal Poniatowa
6:0
Lublinianka Lublin
Stok Zakrzówek
0:5
Heksa Niedrzwica Duża
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Bychawa
3:3
Stok Zakrzówek
Wodniak Piotrawin-Łaziska
3:3
Unia Wilkołaz
Avia Świdnik
2:2
Ludwiniak Ludwin
Lublinianka Lublin
2:4
MUKS Kraśnik
Górnik Łęczna
5:0
Sygnał Lublin
Heksa Niedrzwica Duża
2:2
Stal Poniatowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kraśnik
3:1
Heksa Niedrzwica Duża
Unia Wilkołaz
1:4
Avia Świdnik
Ludwiniak Ludwin
2:0
Lublinianka Lublin
Sygnał Lublin
3:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Stal Poniatowa
4:0
Granit Bychawa
Stok Zakrzówek
0:7
Górnik Łęczna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Heksa Niedrzwica Duża
8:0
Ludwiniak Ludwin
Granit Bychawa
1:9
MUKS Kraśnik
Unia Wilkołaz
0:7
Sygnał Lublin
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:2
Stok Zakrzówek
Avia Świdnik
0:1
Lublinianka Lublin
Górnik Łęczna
3:0
Stal Poniatowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
3:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Ludwiniak Ludwin
4:2
Granit Bychawa
Lublinianka Lublin
2:2
Heksa Niedrzwica Duża
MUKS Kraśnik
5:1
Górnik Łęczna
Stok Zakrzówek
1:2
Unia Wilkołaz
Sygnał Lublin
4:1
Avia Świdnik
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
3:0
Ludwiniak Ludwin
Avia Świdnik
0:5
Heksa Niedrzwica Duża
Granit Bychawa
2:1
Lublinianka Lublin
Wodniak Piotrawin-Łaziska
0:6
MUKS Kraśnik
Sygnał Lublin
6:0
Stok Zakrzówek
Unia Wilkołaz
1:4
Stal Poniatowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kraśnik
14:0
Unia Wilkołaz
Stal Poniatowa
2:1
Sygnał Lublin
Lublinianka Lublin
0:8
Górnik Łęczna
Stok Zakrzówek
0:1
Avia Świdnik
Heksa Niedrzwica Duża
11:0
Granit Bychawa
Ludwiniak Ludwin
0:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
8:0
Granit Bychawa
Wodniak Piotrawin-Łaziska
3:4
Lublinianka Lublin
Stok Zakrzówek
1:4
Stal Poniatowa
Sygnał Lublin
3:0*
MUKS Kraśnik
Górnik Łęczna
2:2
Heksa Niedrzwica Duża
Unia Wilkołaz
1:3
Ludwiniak Ludwin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Heksa Niedrzwica Duża
10:3
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Granit Bychawa
2:5
Górnik Łęczna
Stal Poniatowa
1:2
Avia Świdnik
Lublinianka Lublin
3:2
Unia Wilkołaz
MUKS Kraśnik
7:0
Stok Zakrzówek
Ludwiniak Ludwin
1:1
Sygnał Lublin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
0:0
Górnik Łęczna
Wodniak Piotrawin-Łaziska
3:2
Granit Bychawa
Stok Zakrzówek
1:1
Ludwiniak Ludwin
Stal Poniatowa
2:7
MUKS Kraśnik
Sygnał Lublin
3:0
Lublinianka Lublin
Unia Wilkołaz
2:8
Heksa Niedrzwica Duża
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
7:1
Stok Zakrzówek
Ludwiniak Ludwin
1:2
Stal Poniatowa
MUKS Kraśnik
3:0
Avia Świdnik
Górnik Łęczna
11:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Heksa Niedrzwica Duża
1:3
Sygnał Lublin
Granit Bychawa
3:2
Unia Wilkołaz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
3:0
Stal Poniatowa
Avia Świdnik
2:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Granit Bychawa
0:8
Sygnał Lublin
Górnik Łęczna
14:0
Unia Wilkołaz
Ludwiniak Ludwin
2:4
MUKS Kraśnik
Heksa Niedrzwica Duża
13:0
Stok Zakrzówek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludwiniak Ludwin
1:3
Avia Świdnik
Sygnał Lublin
- : -
Górnik Łęczna
Stal Poniatowa
- : -
Heksa Niedrzwica Duża
MUKS Kraśnik
- : -
Lublinianka Lublin
Stok Zakrzówek
- : -
Granit Bychawa
Unia Wilkołaz
- : -
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Bychawa
- : -
Stal Poniatowa
Górnik Łęczna
- : -
Stok Zakrzówek
Avia Świdnik
- : -
Unia Wilkołaz
Lublinianka Lublin
- : -
Ludwiniak Ludwin
Wodniak Piotrawin-Łaziska
- : -
Sygnał Lublin
Heksa Niedrzwica Duża
- : -
MUKS Kraśnik
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
- : -
Unia Wilkołaz
Stal Poniatowa
- : -
Górnik Łęczna
MUKS Kraśnik
- : -
Granit Bychawa
Lublinianka Lublin
- : -
Avia Świdnik
Stok Zakrzówek
- : -
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Ludwiniak Ludwin
- : -
Heksa Niedrzwica Duża
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości