zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
0:14
MOSiR Lubartów
SMS Niemce
0:1
Hetman Gołąb
Polesie Kock
6:0
Mazowsze Stężyca
Wisła Puławy
4:0
Gabaryty Dęblin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polesie Kock
8:0
Hetman Gołąb
Gabaryty Dęblin
2:0
SMS Niemce
Mazowsze Stężyca
8:0
Orły Kazimierz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
2:6
Hetman Gołąb
MOSiR Lubartów
10:0
Mazowsze Stężyca
Polesie Kock
0:0
Gabaryty Dęblin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gabaryty Dęblin
11:0
Orły Kazimierz
Wisła Puławy
2:0
SMS Niemce
Hetman Gołąb
3:5
MOSiR Lubartów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
1:3
Hetman Gołąb
MOSiR Lubartów
1:1
Gabaryty Dęblin
Polesie Kock
3:5
Wisła Puławy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
22:0
Orły Kazimierz
SMS Niemce
0:1
Polesie Kock
Gabaryty Dęblin
8:0
Mazowsze Stężyca
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
2:0
Wisła Puławy
Orły Kazimierz
0:11
SMS Niemce
Hetman Gołąb
0:6
Gabaryty Dęblin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
7:0
Mazowsze Stężyca
SMS Niemce
0:3*
MOSiR Lubartów
Polesie Kock
3:0*
Orły Kazimierz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
0:12
Wisła Puławy
MOSiR Lubartów
3:3
Polesie Kock
Mazowsze Stężyca
1:2
SMS Niemce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
3:0
SMS Niemce
Mazowsze Stężyca
1:3
Polesie Kock
Gabaryty Dęblin
0:1
Wisła Puławy
MOSiR Lubartów
3:0*
Orły Kazimierz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
4:6
Mazowsze Stężyca
SMS Niemce
2:5
Gabaryty Dęblin
Hetman Gołąb
2:7
Polesie Kock
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
6:4
Orły Kazimierz
Mazowsze Stężyca
0:13
MOSiR Lubartów
Gabaryty Dęblin
1:2
Polesie Kock
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
8:1
Hetman Gołąb
Orły Kazimierz
0:11
Gabaryty Dęblin
SMS Niemce
0:3
Wisła Puławy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
9:4
Mazowsze Stężyca
Gabaryty Dęblin
2:1
MOSiR Lubartów
Wisła Puławy
4:1
Polesie Kock
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
0:3*
Wisła Puławy
Polesie Kock
0:4
SMS Niemce
Mazowsze Stężyca
2:6
Gabaryty Dęblin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
1:2
MOSiR Lubartów
SMS Niemce
3:0*
Orły Kazimierz
Gabaryty Dęblin
10:1
Hetman Gołąb
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
3:0*
SMS Niemce
Orły Kazimierz
0:3*
Polesie Kock
Mazowsze Stężyca
1:15
Wisła Puławy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polesie Kock
0:3*
MOSiR Lubartów
SMS Niemce
3:0*
Mazowsze Stężyca
Wisła Puławy
- : -
Hetman Gołąb
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości