Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
AZS PSW Biała Podlaska
AZS PSW Biała Podlaska 10 27 48 - 15 9 0 1
2
SMS Niemce
SMS Niemce 10 21 43 - 15 7 0 3
3
Perły Lublin
Perły Lublin 10 13 18 - 22 4 1 5 2 4 5 - 2
4
Sybilla Puławy
Sybilla Puławy 10 13 25 - 39 4 1 5 2 1 2 - 5
5
Widok Lublin
Widok II Lublin 10 12 16 - 28 4 0 6
6
Zawisza Garbów
Zawisza Garbów 10 3 10 - 41 1 0 9
7
LKS Wierzchowiska
LKS Wierzchowiska 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
2:1
Widok II Lublin
Perły Lublin
3:0*
SMS Niemce
Sybilla Puławy
0:6
AZS PSW Biała Podlaska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
0:4
AZS PSW Biała Podlaska
Sybilla Puławy
2:2
Perły Lublin
Widok II Lublin
0:5
SMS Niemce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Niemce
11:1
Sybilla Puławy
Perły Lublin
4:2
Zawisza Garbów
Widok II Lublin
2:4
AZS PSW Biała Podlaska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
1:5
SMS Niemce
Widok II Lublin
2:1
Sybilla Puławy
AZS PSW Biała Podlaska
6:1
Perły Lublin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Niemce
3:4
AZS PSW Biała Podlaska
Perły Lublin
1:2
Widok II Lublin
Sybilla Puławy
6:2
Zawisza Garbów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PSW Biała Podlaska
10:3
Sybilla Puławy
SMS Niemce
7:0
Perły Lublin
Widok II Lublin
4:1
Zawisza Garbów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PSW Biała Podlaska
7:1
Zawisza Garbów
Perły Lublin
3:0*
Sybilla Puławy
SMS Niemce
3:0*
Widok II Lublin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
1:4
Perły Lublin
Sybilla Puławy
5:2
SMS Niemce
AZS PSW Biała Podlaska
5:3
Widok II Lublin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Niemce
5:0
Zawisza Garbów
Perły Lublin
0:1
AZS PSW Biała Podlaska
Sybilla Puławy
6:1
Widok II Lublin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok II Lublin
1:0
Perły Lublin
Zawisza Garbów
0:1
Sybilla Puławy
AZS PSW Biała Podlaska
1:2
SMS Niemce
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
LKS Wierzchowiska
LKS Wierzchowiska 10 25 64 - 15 8 1 1
2
Kinga Krasnystaw
Kinga Krasnystaw 10 23 70 - 16 7 2 1
3
Motor Lublin
Motor Lublin 10 20 34 - 16 6 2 2
4
Iskra Krzemień
Iskra Krzemień 10 9 19 - 39 3 0 7
5
Poraj Kraczewice
Poraj Kraczewice 10 7 17 - 46 2 1 7
6
KS Olender Sól
KS Olender Sól 10 3 4 - 76 1 0 9
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Poraj Kraczewice
5:0
KS Olender Sól
Motor Lublin
2:2
LKS Wierzchowiska
Iskra Krzemień
3:6
Kinga Krasnystaw
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Poraj Kraczewice
5:1
Iskra Krzemień
Kinga Krasnystaw
2:2
Motor Lublin
KS Olender Sól
0:9
LKS Wierzchowiska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzchowiska
3:8
Kinga Krasnystaw
Motor Lublin
8:1
Poraj Kraczewice
Iskra Krzemień
4:2
KS Olender Sól
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Poraj Kraczewice
1:8
LKS Wierzchowiska
KS Olender Sól
0:8
Kinga Krasnystaw
Iskra Krzemień
1:3
Motor Lublin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
3:0
KS Olender Sól
Kinga Krasnystaw
16:0
Poraj Kraczewice
LKS Wierzchowiska
7:1
Iskra Krzemień
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzchowiska
4:2
Motor Lublin
Kinga Krasnystaw
5:0
Iskra Krzemień
KS Olender Sól
1:0
Poraj Kraczewice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzemień
2:1
Poraj Kraczewice
LKS Wierzchowiska
18:0
KS Olender Sól
Motor Lublin
0:3
Kinga Krasnystaw
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Poraj Kraczewice
1:4
Motor Lublin
Kinga Krasnystaw
1:5
LKS Wierzchowiska
KS Olender Sól
0:6
Iskra Krzemień
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kinga Krasnystaw
18:0
KS Olender Sól
LKS Wierzchowiska
3:0
Poraj Kraczewice
Motor Lublin
5:1
Iskra Krzemień
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzemień
0:5
LKS Wierzchowiska
Poraj Kraczewice
3:3
Kinga Krasnystaw
KS Olender Sól
1:5
Motor Lublin

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości