zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin
5:0
KS Hetman Zamość
Unia Hrubieszów
0:5
Motor Lublin
Jedynka Krasnystaw
0:8
Wisła Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:1
Avia Świdnik
Górnik Łęczna
0:4
Niedźwiadek Chełm
Widok Lublin
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
7:1
Jedynka Krasnystaw
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:5
AP TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin
2:0
Widok Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
5:0
Unia Hrubieszów
KS Hetman Zamość
6:1
Avia Świdnik
Niedźwiadek Chełm
0:0
Lublinianka Lublin
Wisła Puławy
3:0
Górnik Łęczna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Niedźwiadek Chełm
Avia Świdnik
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin
1:2
Wisła Puławy
Jedynka Krasnystaw
0:5
Orlęta Radzyń Podlaski
Widok Lublin
2:2
KS Hetman Zamość
Unia Hrubieszów
0:8
BKS Lublin
Górnik Łęczna
2:2
Motor Lublin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
0:1
Lublinianka Lublin
Wisła Puławy
2:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin
13:0
Jedynka Krasnystaw
Widok Lublin
1:1
Unia Hrubieszów
Niedźwiadek Chełm
3:0
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Górnik Łęczna
KS Hetman Zamość
1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
1:1
Widok Lublin
Lublinianka Lublin
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:3
Niedźwiadek Chełm
Unia Hrubieszów
2:2
KS Hetman Zamość
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Motor Lublin
Avia Świdnik
0:2
Wisła Puławy
Górnik Łęczna
0:3
BKS Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
4:0
Avia Świdnik
Widok Lublin
1:1
Górnik Łęczna
Orlęta Radzyń Podlaski
3:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Wisła Puławy
12:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Hrubieszów
4:1
Jedynka Krasnystaw
KS Hetman Zamość
1:5
Niedźwiadek Chełm
BKS Lublin
3:0
Lublinianka Lublin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
2:2
KS Hetman Zamość
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:0
BKS Lublin
Niedźwiadek Chełm
2:2
Wisła Puławy
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
Motor Lublin
Górnik Łęczna
3:1
Unia Hrubieszów
Lublinianka Lublin
0:0
Widok Lublin
Avia Świdnik
1:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
0:6
Górnik Łęczna
Motor Lublin
2:0
Niedźwiadek Chełm
Widok Lublin
2:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin
5:0
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
4:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Hrubieszów
0:7
Lublinianka Lublin
KS Hetman Zamość
0:5
Wisła Puławy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:2
BKS Lublin
Lublinianka Lublin
7:0
Jedynka Krasnystaw
Niedźwiadek Chełm
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy
2:1
Motor Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:1
Unia Hrubieszów
Avia Świdnik
0:1
Widok Lublin
Górnik Łęczna
2:0
KS Hetman Zamość
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
3:0
Lublinianka Lublin
Widok Lublin
1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin
4:0
Niedźwiadek Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Wisła Puławy
Unia Hrubieszów
5:1
Avia Świdnik
Jedynka Krasnystaw
0:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
KS Hetman Zamość
0:8
Motor Lublin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Niedźwiadek Chełm
3:0
Widok Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:4
Unia Hrubieszów
Wisła Puławy
2:2
BKS Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:1
Górnik Łęczna
Avia Świdnik
4:6
Jedynka Krasnystaw
Lublinianka Lublin
2:2
KS Hetman Zamość
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
1:1
Motor Lublin
Jedynka Krasnystaw
1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Widok Lublin
1:4
Wisła Puławy
Unia Hrubieszów
1:7
Niedźwiadek Chełm
Górnik Łęczna
9:0
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
3:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin
1:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
1:0
Widok Lublin
Wisła Puławy
2:0
Unia Hrubieszów
Niedźwiadek Chełm
4:1
Jedynka Krasnystaw
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:5
Górnik Łęczna
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:1
KS Hetman Zamość
Avia Świdnik
1:4
Lublinianka Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
BKS Lublin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
Lublinianka Lublin
KS Hetman Zamość
1:1
BKS Lublin
Motor Lublin
4:0
Unia Hrubieszów
Wisła Puławy
13:0
Jedynka Krasnystaw
Avia Świdnik
1:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
3:0
Widok Lublin
Niedźwiadek Chełm
1:1
Górnik Łęczna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
0:10
Motor Lublin
Górnik Łęczna
2:2
Wisła Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
5:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Hrubieszów
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
0:0
KS Hetman Zamość
Lublinianka Lublin
0:1
Niedźwiadek Chełm
Widok Lublin
1:2
BKS Lublin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:2
Avia Świdnik
Motor Lublin
3:0
Górnik Łęczna
Niedźwiadek Chełm
1:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Wisła Puławy
3:0
Lublinianka Lublin
BKS Lublin
4:0
Unia Hrubieszów
Orlęta Radzyń Podlaski
6:3
Jedynka Krasnystaw
KS Hetman Zamość
2:1
Widok Lublin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
1:7
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:3
KS Hetman Zamość
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:1
Wisła Puławy
Górnik Łęczna
0:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Unia Hrubieszów
2:1
Widok Lublin
Avia Świdnik
1:5
Niedźwiadek Chełm
Lublinianka Lublin
0:2
Motor Lublin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
2:1
Jedynka Krasnystaw
Niedźwiadek Chełm
5:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin
2:1
Górnik Łęczna
Orlęta Radzyń Podlaski
4:2
Lublinianka Lublin
Motor Lublin
4:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Wisła Puławy
10:0
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
0:1
Unia Hrubieszów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Niedźwiadek Chełm
3:1
KS Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:6
Wisła Puławy
Górnik Łęczna
3:1
Widok Lublin
Jedynka Krasnystaw
1:1
Unia Hrubieszów
Avia Świdnik
1:3
Motor Lublin
Lublinianka Lublin
0:4
BKS Lublin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
0:1
Lublinianka Lublin
Motor Lublin
6:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisła Puławy
7:2
Niedźwiadek Chełm
BKS Lublin
1:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Unia Hrubieszów
1:11
Górnik Łęczna
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
5:0
Jedynka Krasnystaw
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:1
Widok Lublin
Niedźwiadek Chełm
0:3
Motor Lublin
Lublinianka Lublin
4:0
Unia Hrubieszów
Wisła Puławy
6:0
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
9:1
Jedynka Krasnystaw
Avia Świdnik
1:5
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
2:12
Lublinianka Lublin
Widok Lublin
1:2
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
0:3
Niedźwiadek Chełm
Motor Lublin
1:0
Wisła Puławy
Unia Hrubieszów
0:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin
9:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
KS Hetman Zamość
1:3
Górnik Łęczna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin
3:0
KS Hetman Zamość
Niedźwiadek Chełm
1:0
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:4
Widok Lublin
Lublinianka Lublin
3:0
Górnik Łęczna
AP TOP 54 Biała Podlaska
6:1
Jedynka Krasnystaw
Avia Świdnik
1:1
Unia Hrubieszów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
2:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin
1:0
Wisła Puławy
Widok Lublin
4:0
Niedźwiadek Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Motor Lublin
KS Hetman Zamość
2:1
Lublinianka Lublin
Unia Hrubieszów
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Jedynka Krasnystaw
1:2
Avia Świdnik
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
0:1
BKS Lublin
Wisła Puławy
2:1
Widok Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:0
Lublinianka Lublin
Niedźwiadek Chełm
4:0
Unia Hrubieszów
Avia Świdnik
0:2
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:6
Jedynka Krasnystaw
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
KS Hetman Zamość
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
0:2
Motor Lublin
KS Hetman Zamość
1:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Górnik Łęczna
8:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin
2:0
Avia Świdnik
Unia Hrubieszów
0:8
Wisła Puławy
Jedynka Krasnystaw
0:5
Niedźwiadek Chełm
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości