zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Rybitwy Kraków
Gajowianka Gaj
1:5
Klub Sportowy Tyniec
Wieliczanka Wieliczka
12:1
Alfa Morawica
Wiślanie Jaśkowice
12:1
Iskra Czułów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gajowianka Gaj
Pauza
Rybitwy Kraków
Pauza
Krakus Swoszowice
Pauza
Alfa Morawica
0:21
Orzeł Piaski Wielkie
Wieliczanka Wieliczka
2:7
Wiślanie Jaśkowice
Iskra Czułów
2:2
Klub Sportowy Tyniec
Nadwiślan Rusocice
0:2
Skawinka Skawina
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Czułów
Pauza
Gajowianka Gaj
Pauza
Rybitwy Kraków
2:2
Nadwiślan Rusocice
Orzeł Piaski Wielkie
Pauza
Skawinka Skawina
3:2
Krakus Swoszowice
Alfa Morawica
0:5
Wiślanie Jaśkowice
Wieliczanka Wieliczka
3:0
Klub Sportowy Tyniec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Alfa Morawica
Pauza
Iskra Czułów
Pauza
Wieliczanka Wieliczka
Pauza
Nadwiślan Rusocice
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
Gajowianka Gaj
1:10
Skawinka Skawina
Klub Sportowy Tyniec
0:4
Wiślanie Jaśkowice
Rybitwy Kraków
1:3
Krakus Swoszowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
Pauza
Nadwiślan Rusocice
Pauza
Wieliczanka Wieliczka
Pauza
Orzeł Piaski Wielkie
2:0
Krakus Swoszowice
Skawinka Skawina
3:0
Iskra Czułów
Klub Sportowy Tyniec
3:0
Alfa Morawica
Gajowianka Gaj
6:5
Rybitwy Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
Pauza
Klub Sportowy Tyniec
Pauza
Krakus Swoszowice
Pauza
Iskra Czułów
2:6
Rybitwy Kraków
Alfa Morawica
0:5
Nadwiślan Rusocice
Gajowianka Gaj
3:0*
Orzeł Piaski Wielkie
Wieliczanka Wieliczka
2:4
Skawinka Skawina
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Alfa Morawica
Pauza
Klub Sportowy Tyniec
Pauza
Gajowianka Gaj
Pauza
Orzeł Piaski Wielkie
16:0
Iskra Czułów
Skawinka Skawina
3:1
Wiślanie Jaśkowice
Wieliczanka Wieliczka
3:2
Rybitwy Kraków
Nadwiślan Rusocice
1:0
Krakus Swoszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Czułów
Pauza
Klub Sportowy Tyniec
0:7
Skawinka Skawina
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Rybitwy Kraków
Krakus Swoszowice
3:0
Alfa Morawica
Orzeł Piaski Wielkie
5:2
Wieliczanka Wieliczka
Gajowianka Gaj
2:2
Nadwiślan Rusocice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Alfa Morawica
Pauza
Skawinka Skawina
Pauza
Wieliczanka Wieliczka
Pauza
Rybitwy Kraków
3:0
Klub Sportowy Tyniec
Orzeł Piaski Wielkie
2:1
Wiślanie Jaśkowice
Gajowianka Gaj
3:6
Krakus Swoszowice
Nadwiślan Rusocice
5:1
Iskra Czułów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawinka Skawina
Pauza
Wiślanie Jaśkowice
Pauza
Rybitwy Kraków
Pauza
Krakus Swoszowice
14:0
Iskra Czułów
Wieliczanka Wieliczka
2:2
Nadwiślan Rusocice
Klub Sportowy Tyniec
3:6
Orzeł Piaski Wielkie
Alfa Morawica
5:4
Gajowianka Gaj
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Tyniec
Pauza
Rybitwy Kraków
Pauza
Orzeł Piaski Wielkie
Pauza
Gajowianka Gaj
10:0
Iskra Czułów
Skawinka Skawina
3:0
Alfa Morawica
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Nadwiślan Rusocice
Krakus Swoszowice
6:1
Wieliczanka Wieliczka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Piaski Wielkie
Pauza
Wiślanie Jaśkowice
4:3
Krakus Swoszowice
Iskra Czułów
3:0
Alfa Morawica
Wieliczanka Wieliczka
6:4
Gajowianka Gaj
Klub Sportowy Tyniec
1:3
Nadwiślan Rusocice
Skawinka Skawina
3:0
Rybitwy Kraków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Rusocice
Pauza
Iskra Czułów
7:4
Wieliczanka Wieliczka
Gajowianka Gaj
3:7
Wiślanie Jaśkowice
Rybitwy Kraków
3:0
Alfa Morawica
Orzeł Piaski Wielkie
1:5
Skawinka Skawina
Krakus Swoszowice
5:0
Klub Sportowy Tyniec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości