Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Kazimierza Wielka
1:1
Hetman Włoszczowa
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
0:1
Spartakus Daleszyce
Lubrzanka Kajetanów
2:0
Partyzant Radoszyce
Olimpia Pogoń Staszów
3:0
Alit Ożarów
Unia Sędziszów
6:1
Orlęta Kielce
Skała Tumlin
2:2
Naprzód Jędrzejów
Klimontowianka Klimontów
2:3
Czarni Połaniec
Orlicz Suchedniów
3:1
ŁKS Łagów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Radoszyce
3:1
Naprzód Jędrzejów
Spartakus Daleszyce
1:2
Unia Sędziszów
Czarni Połaniec
3:0
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Orlicz Suchedniów
1:0
Olimpia Pogoń Staszów
Lubrzanka Kajetanów
3:2
Klimontowianka Klimontów
Hetman Włoszczowa
1:1
ŁKS Łagów
Alit Ożarów
2:0
Skała Tumlin
Orlęta Kielce
1:2
Sparta Kazimierza Wielka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sędziszów
0:5
Czarni Połaniec
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
0:2
Lubrzanka Kajetanów
Olimpia Pogoń Staszów
1:0
Hetman Włoszczowa
Alit Ożarów
3:1
Naprzód Jędrzejów
Sparta Kazimierza Wielka
0:0
Spartakus Daleszyce
Klimontowianka Klimontów
1:0
Partyzant Radoszyce
Orlęta Kielce
3:3
ŁKS Łagów
Skała Tumlin
1:1
Orlicz Suchedniów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Połaniec
1:0
Sparta Kazimierza Wielka
Spartakus Daleszyce
5:1
ŁKS Łagów
Lubrzanka Kajetanów
2:1
Unia Sędziszów
Orlicz Suchedniów
4:0
Naprzód Jędrzejów
Partyzant Radoszyce
2:1
Alit Ożarów
Hetman Włoszczowa
2:1
Skała Tumlin
Klimontowianka Klimontów
0:0
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Orlęta Kielce
1:3
Olimpia Pogoń Staszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sędziszów
1:1
Klimontowianka Klimontów
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
1:1
Partyzant Radoszyce
Olimpia Pogoń Staszów
1:0
Spartakus Daleszyce
ŁKS Łagów
1:1
Czarni Połaniec
Alit Ożarów
2:2
Orlicz Suchedniów
Sparta Kazimierza Wielka
1:1
Lubrzanka Kajetanów
Skała Tumlin
3:1
Orlęta Kielce
Naprzód Jędrzejów
0:1
Hetman Włoszczowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Kielce
0:2
Naprzód Jędrzejów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości