Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
5:0
Piaskovia Piaski
Stal Poniatowa
2:2
KS Dąbrowica
Wisła II Puławy
1:0
Unia Wilkołaz
POM-Iskra Piotrowice
0:3
Polesie Kock
Wisła Annopol
2:1
Granit Bychawa
Tęcza Bełżyce
1:1
Iskra Krzemień
Sokół Konopnica
4:2
GKS Perła Borzechów
LKS Wierzchowiska
3:3
Hetman Gołąb
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Perła Borzechów
4:3
Błękit Cyców
Wisła II Puławy
2:1
Wisła Annopol
Granit Bychawa
1:1
LKS Wierzchowiska
KS Dąbrowica
3:0
Sokół Konopnica
Piaskovia Piaski
0:2
POM-Iskra Piotrowice
Iskra Krzemień
1:1
Stal Poniatowa
Unia Wilkołaz
3:2
Polesie Kock
Hetman Gołąb
1:1
Tęcza Bełżyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
1:3
KS Dąbrowica
Stal Poniatowa
4:1
Hetman Gołąb
POM-Iskra Piotrowice
1:0
GKS Perła Borzechów
Polesie Kock
4:2
Piaskovia Piaski
Wisła Annopol
1:0
Unia Wilkołaz
Tęcza Bełżyce
1:0
Granit Bychawa
Sokół Konopnica
4:3
Iskra Krzemień
LKS Wierzchowiska
4:0
Wisła II Puławy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Perła Borzechów
4:1
Polesie Kock
Wisła Annopol
4:3
LKS Wierzchowiska
Granit Bychawa
0:4
Stal Poniatowa
KS Dąbrowica
1:1
POM-Iskra Piotrowice
Iskra Krzemień
5:1
Błękit Cyców
Unia Wilkołaz
1:2
Piaskovia Piaski
Hetman Gołąb
1:1
Sokół Konopnica
Wisła II Puławy
3:0
Tęcza Bełżyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
6:0
Hetman Gołąb
Stal Poniatowa
2:0
Wisła II Puławy
POM-Iskra Piotrowice
3:0
Iskra Krzemień
Polesie Kock
4:1
KS Dąbrowica
Tęcza Bełżyce
3:1
Wisła Annopol
Piaskovia Piaski
2:3
GKS Perła Borzechów
Sokół Konopnica
2:3
Granit Bychawa
LKS Wierzchowiska
1:5
Unia Wilkołaz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Dąbrowica
5:0
Piaskovia Piaski
Iskra Krzemień
1:3
Polesie Kock
Unia Wilkołaz
1:2
GKS Perła Borzechów
Wisła II Puławy
2:0
Sokół Konopnica
Wisła Annopol
3:0
Stal Poniatowa
Granit Bychawa
1:5
Błękit Cyców
Hetman Gołąb
0:0
POM-Iskra Piotrowice
LKS Wierzchowiska
2:1
Tęcza Bełżyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaskovia Piaski
3:2
Iskra Krzemień
Sokół Konopnica
1:4
Wisła Annopol
GKS Perła Borzechów
0:2
KS Dąbrowica
POM-Iskra Piotrowice
2:2
Granit Bychawa
Błękit Cyców
2:0
Wisła II Puławy
Stal Poniatowa
5:2
LKS Wierzchowiska
Polesie Kock
7:2
Hetman Gołąb
Tęcza Bełżyce
0:1
Unia Wilkołaz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polesie Kock
4:1
Wisła II Puławy
Sokół Konopnica
2:2
Tęcza Bełżyce
KS Dąbrowica
0:1
Iskra Krzemień
Piaskovia Piaski
1:2
Granit Bychawa
Stal Poniatowa
2:2
Unia Wilkołaz
GKS Perła Borzechów
0:1
Hetman Gołąb
POM-Iskra Piotrowice
1:0
Wisła Annopol
Błękit Cyców
3:4
LKS Wierzchowiska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
0:2
Sokół Konopnica
Wisła II Puławy
4:5
Piaskovia Piaski
Wisła Annopol
1:1
Polesie Kock
Granit Bychawa
1:0
GKS Perła Borzechów
Tęcza Bełżyce
2:1
Błękit Cyców
Unia Wilkołaz
4:1
Iskra Krzemień
Hetman Gołąb
1:2
KS Dąbrowica
LKS Wierzchowiska
1:2
POM-Iskra Piotrowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Perła Borzechów
2:1
Wisła II Puławy
Błękit Cyców
6:2
Stal Poniatowa
POM-Iskra Piotrowice
0:1
Tęcza Bełżyce
Polesie Kock
4:2
LKS Wierzchowiska
KS Dąbrowica
0:0
Granit Bychawa
Piaskovia Piaski
0:2
Wisła Annopol
Iskra Krzemień
4:1
Hetman Gołąb
Sokół Konopnica
0:1
Unia Wilkołaz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
0:3
POM-Iskra Piotrowice
Wisła II Puławy
3:2
KS Dąbrowica
Wisła Annopol
1:0
GKS Perła Borzechów
Granit Bychawa
3:0
Iskra Krzemień
Tęcza Bełżyce
0:4
Polesie Kock
Unia Wilkołaz
2:0
Hetman Gołąb
Sokół Konopnica
1:1
Błękit Cyców
LKS Wierzchowiska
0:2
Piaskovia Piaski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
1:4
Unia Wilkołaz
POM-Iskra Piotrowice
4:2
Sokół Konopnica
Polesie Kock
4:0
Stal Poniatowa
GKS Perła Borzechów
3:2
LKS Wierzchowiska
KS Dąbrowica
1:0
Wisła Annopol
Piaskovia Piaski
3:2
Tęcza Bełżyce
Iskra Krzemień
3:5
Wisła II Puławy
Hetman Gołąb
4:3
Granit Bychawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
2:2
POM-Iskra Piotrowice
Stal Poniatowa
1:5
Piaskovia Piaski
Wisła II Puławy
7:1
Hetman Gołąb
Wisła Annopol
3:0
Iskra Krzemień
Tęcza Bełżyce
2:0
GKS Perła Borzechów
Unia Wilkołaz
3:0
Granit Bychawa
Sokół Konopnica
1:1
Polesie Kock
LKS Wierzchowiska
1:1
KS Dąbrowica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
POM-Iskra Piotrowice
0:0
Unia Wilkołaz
Polesie Kock
- : -
Błękit Cyców
Piaskovia Piaski
4:0
Sokół Konopnica
GKS Perła Borzechów
2:0
Stal Poniatowa
KS Dąbrowica
4:3
Tęcza Bełżyce
Iskra Krzemień
2:0
LKS Wierzchowiska
Hetman Gołąb
1:6
Wisła Annopol
Granit Bychawa
3:1
Wisła II Puławy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wilkołaz
3:0
Wisła II Puławy
Granit Bychawa
4:0
Wisła Annopol
Piaskovia Piaski
1:0
Błękit Cyców
GKS Perła Borzechów
1:2
Sokół Konopnica
Polesie Kock
1:0
POM-Iskra Piotrowice
KS Dąbrowica
0:0
Stal Poniatowa
Hetman Gołąb
3:3
LKS Wierzchowiska
Iskra Krzemień
0:2
Tęcza Bełżyce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaskovia Piaski
4:0
Sokół Konopnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości