Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
3:0*
Ludwiniak Ludwin
Żyrzyniak Żyrzyn
2:4
MOSiR Lubartów
Wisła Puławy
0:6
Garbarnia Kurów
Orlik Lubartów
1:1
Orlik Dęblin
Sygnał II Lublin
6:0
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał II Lublin
2:0
Wisła Puławy
Garbarnia Kurów
4:1
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
2:8
Orlik Dęblin
Ludwiniak Ludwin
5:4
Żyrzyniak Żyrzyn
MOSiR Lubartów
0:3
Orlik Lubartów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
0:2
Garbarnia Kurów
Orlik Lubartów
10:0
Ludwiniak Ludwin
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
4:3
Sygnał II Lublin
Wisła Puławy
3:2
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
Orlik Dęblin
3:0
MOSiR Lubartów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
3:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Garbarnia Kurów
0:4
Orlik Lubartów
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
1:2
MOSiR Lubartów
Ludwiniak Ludwin
1:12
Orlik Dęblin
Sygnał II Lublin
1:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
1:2
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
MOSiR Lubartów
12:1
Ludwiniak Ludwin
Żyrzyniak Żyrzyn
0:3
Wisła Puławy
Orlik Dęblin
3:0
Garbarnia Kurów
Orlik Lubartów
2:1
Sygnał II Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
1:0
MOSiR Lubartów
Wisła Puławy
0:3
Orlik Lubartów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
0:4
Żyrzyniak Żyrzyn
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
8:4
Ludwiniak Ludwin
Sygnał II Lublin
0:1
Orlik Dęblin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
7:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
MOSiR Lubartów
0:2
Sygnał II Lublin
Ludwiniak Ludwin
0:8
Garbarnia Kurów
Żyrzyniak Żyrzyn
2:2
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
Orlik Dęblin
5:1
Wisła Puławy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
0:2
Orlik Dęblin
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
3:3
Garbarnia Kurów
Żyrzyniak Żyrzyn
0:5
Orlik Lubartów
Wisła Puławy
2:0
MOSiR Lubartów
Sygnał II Lublin
3:1
Ludwiniak Ludwin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
10:0
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
MOSiR Lubartów
3:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Ludwiniak Ludwin
0:5
Wisła Puławy
Orlik Dęblin
5:0
Żyrzyniak Żyrzyn
Garbarnia Kurów
2:1
Sygnał II Lublin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
3:1
Wisła Puławy
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
2:2
Sygnał II Lublin
Orlik Dęblin
0:6
Orlik Lubartów
Ludwiniak Ludwin
0:10
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
MOSiR Lubartów
6:2
Żyrzyniak Żyrzyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
3:0
MOSiR Lubartów
Żyrzyniak Żyrzyn
5:1
Ludwiniak Ludwin
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
4:3
Garbarnia Kurów
Orlik Dęblin
4:0
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
Wisła Puławy
3:1
Sygnał II Lublin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
3:0
Żyrzyniak Żyrzyn
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
2:2
Wisła Puławy
Ludwiniak Ludwin
0:9
Orlik Lubartów
MOSiR Lubartów
2:4
Orlik Dęblin
Sygnał II Lublin
0:4
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
1:1
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
Żyrzyniak Żyrzyn
3:7
Sygnał II Lublin
Orlik Dęblin
3:0
Ludwiniak Ludwin
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
2:2
Wisła Puławy
Orlik Lubartów
1:0
Garbarnia Kurów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
1:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Garbarnia Kurów
0:2
Orlik Dęblin
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
2:2
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Ludwiniak Ludwin
0:3
MOSiR Lubartów
Sygnał II Lublin
2:6
Orlik Lubartów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludwiniak Ludwin
4:4
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
Orlik Dęblin
3:1
Sygnał II Lublin
MOSiR Lubartów
2:1
Garbarnia Kurów
Żyrzyniak Żyrzyn
0:5
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Orlik Lubartów
6:1
Wisła Puławy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
9:1
Żyrzyniak Żyrzyn
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
2:4
Orlik Lubartów
Garbarnia Kurów
9:0
Ludwiniak Ludwin
Wisła Puławy
0:8
Orlik Dęblin
Sygnał II Lublin
1:0
MOSiR Lubartów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
11:0
Żyrzyniak Żyrzyn
Ludwiniak Ludwin
0:4
Sygnał II Lublin
Orlik Dęblin
5:2
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Garbarnia Kurów
3:0
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
MOSiR Lubartów
6:0
Wisła Puławy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
0:5
Orlik Lubartów
Żyrzyniak Żyrzyn
0:6
Orlik Dęblin
Sygnał II Lublin
0:2
Garbarnia Kurów
Wisła Puławy
3:0
Ludwiniak Ludwin
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
2:1
MOSiR Lubartów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości