zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
5:2
KS Wiązownica
Sanoczanka Święte
2:3
San Hureczko "Junior st."
Majdan Sieniawski
0:10
Start Pruchnik
Błękitni Rudołowice
0:6
MKS Kańczuga
Pogórze Dubiecko
5:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Kisielów-Pełnatycze
3:0
Huragan Gniewczyna
Sokół Sieniawa
0:1
Łęk Ostrów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
2:1
Majdan Sieniawski
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:3
Start Pruchnik
KS Wiązownica
2:2
Sokół Sieniawa
MKS Kańczuga
2:1
KS Kisielów-Pełnatycze
Łęk Ostrów
6:1
Błękitni Rudołowice
Pogórze Dubiecko
6:1
Sanoczanka Święte
San Hureczko "Junior st."
1:8
Orzeł Przeworsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sieniawa
6:2
San Hureczko "Junior st."
Sanoczanka Święte
1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Majdan Sieniawski
2:0
MKS Kańczuga
Błękitni Rudołowice
4:5
KS Wiązownica
Start Pruchnik
5:1
Huragan Gniewczyna
Orzeł Przeworsk
2:0
Pogórze Dubiecko
KS Kisielów-Pełnatycze
3:2
Łęk Ostrów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:2
Huragan Gniewczyna
KS Wiązownica
3:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Sanoczanka Święte
3:3
Orzeł Przeworsk
MKS Kańczuga
2:1
Start Pruchnik
Łęk Ostrów
4:3
Majdan Sieniawski
San Hureczko "Junior st."
9:3
Błękitni Rudołowice
Pogórze Dubiecko
4:0
Sokół Sieniawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
2:2
MKS Kańczuga
Sokół Sieniawa
5:0
Sanoczanka Święte
Majdan Sieniawski
2:5
KS Wiązownica
Błękitni Rudołowice
0:2
Pogórze Dubiecko
Start Pruchnik
5:0
Łęk Ostrów
Orzeł Przeworsk
4:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Kisielów-Pełnatycze
3:3
San Hureczko "Junior st."
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:4
MKS Kańczuga
KS Wiązownica
1:2
Start Pruchnik
Sanoczanka Święte
3:0
Błękitni Rudołowice
Łęk Ostrów
2:2
Huragan Gniewczyna
San Hureczko "Junior st."
6:2
Majdan Sieniawski
Orzeł Przeworsk
4:0
Sokół Sieniawa
Pogórze Dubiecko
1:2
KS Kisielów-Pełnatycze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
1:2
KS Wiązownica
Sokół Sieniawa
4:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Majdan Sieniawski
1:1
Pogórze Dubiecko
MKS Kańczuga
0:3
Łęk Ostrów
Błękitni Rudołowice
0:15
Orzeł Przeworsk
Start Pruchnik
2:0
San Hureczko "Junior st."
KS Kisielów-Pełnatycze
1:1
Sanoczanka Święte
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
9:0
MKS Kańczuga
Sokół Sieniawa
3:0
Błękitni Rudołowice
Sanoczanka Święte
1:3
Majdan Sieniawski
San Hureczko "Junior st."
1:3
Huragan Gniewczyna
Orzeł Przeworsk
1:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Pogórze Dubiecko
1:0
Start Pruchnik
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:3
Łęk Ostrów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
1:0
Pogórze Dubiecko
Majdan Sieniawski
1:5
Orzeł Przeworsk
MKS Kańczuga
1:3
San Hureczko "Junior st."
Łęk Ostrów
3:5
KS Wiązownica
Błękitni Rudołowice
1:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
Start Pruchnik
3:0
Sanoczanka Święte
KS Kisielów-Pełnatycze
3:1
Sokół Sieniawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:1
KS Wiązownica
Sanoczanka Święte
1:0
Huragan Gniewczyna
Majdan Sieniawski
2:4
Sokół Sieniawa
Błękitni Rudołowice
2:4
KS Kisielów-Pełnatycze
San Hureczko "Junior st."
4:6
Łęk Ostrów
Orzeł Przeworsk
4:3
Start Pruchnik
Pogórze Dubiecko
3:0
MKS Kańczuga
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
2:3
Orzeł Przeworsk
KS Wiązownica
2:1
San Hureczko "Junior st."
Majdan Sieniawski
5:1
Błękitni Rudołowice
MKS Kańczuga
5:0
Sanoczanka Święte
Łęk Ostrów
5:3
Pogórze Dubiecko
Start Pruchnik
2:0
Sokół Sieniawa
KS Kisielów-Pełnatycze
0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sieniawa
2:4
Huragan Gniewczyna
Sanoczanka Święte
0:6
Łęk Ostrów
Błękitni Rudołowice
1:12
Start Pruchnik
Orzeł Przeworsk
3:2
MKS Kańczuga
Pogórze Dubiecko
4:0
KS Wiązownica
KS Kisielów-Pełnatycze
1:3
Majdan Sieniawski
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:1
San Hureczko "Junior st."
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
2:0
Błękitni Rudołowice
MKS Kańczuga
3:0
Sokół Sieniawa
Łęk Ostrów
1:6
Orzeł Przeworsk
San Hureczko "Junior st."
2:3
Pogórze Dubiecko
Start Pruchnik
2:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Majdan Sieniawski
3:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Wiązownica
2:1
Sanoczanka Święte
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
2:2
KS Kisielów-Pełnatycze
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Pogórze Dubiecko
KS Wiązownica
2:2
Orzeł Przeworsk
MKS Kańczuga
2:1
Błękitni Rudołowice
Łęk Ostrów
0:2
Sokół Sieniawa
San Hureczko "Junior st."
1:2
Sanoczanka Święte
Start Pruchnik
2:0
Majdan Sieniawski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sieniawa
2:1
KS Wiązownica
Sanoczanka Święte
0:2
Pogórze Dubiecko
Majdan Sieniawski
0:1
Huragan Gniewczyna
Błękitni Rudołowice
0:4
Łęk Ostrów
Start Pruchnik
0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Orzeł Przeworsk
2:3
San Hureczko "Junior st."
KS Kisielów-Pełnatycze
3:1
MKS Kańczuga
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
0:1
Start Pruchnik
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:1
Sanoczanka Święte
KS Wiązownica
3:1
Błękitni Rudołowice
MKS Kańczuga
6:1
Majdan Sieniawski
Łęk Ostrów
2:3
KS Kisielów-Pełnatycze
San Hureczko "Junior st."
5:2
Sokół Sieniawa
Pogórze Dubiecko
5:0
Orzeł Przeworsk
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa
1:4
Pogórze Dubiecko
Majdan Sieniawski
3:3
Łęk Ostrów
Błękitni Rudołowice
1:6
San Hureczko "Junior st."
Start Pruchnik
3:0
MKS Kańczuga
Orzeł Przeworsk
3:0
Sanoczanka Święte
KS Kisielów-Pełnatycze
1:0
KS Wiązownica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wólczanka Wólka Pełkińska
7:0
Orzeł Przeworsk
Sanoczanka Święte
1:8
Sokół Sieniawa
MKS Kańczuga
1:4
Huragan Gniewczyna
Łęk Ostrów
2:4
Start Pruchnik
San Hureczko "Junior st."
3:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Pogórze Dubiecko
12:1
Błękitni Rudołowice
KS Wiązownica
4:0
Majdan Sieniawski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
6:1
Łęk Ostrów
Sokół Sieniawa
3:0
Orzeł Przeworsk
Majdan Sieniawski
3:6
San Hureczko "Junior st."
MKS Kańczuga
0:12
Wólczanka Wólka Pełkińska
Błękitni Rudołowice
3:0
Sanoczanka Święte
Pogórze Dubiecko
5:0
KS Kisielów-Pełnatycze
Start Pruchnik
2:0
KS Wiązownica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
7:1
Błękitni Rudołowice
Pogórze Dubiecko
4:0
Majdan Sieniawski
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:2
Sokół Sieniawa
Sanoczanka Święte
0:8
KS Kisielów-Pełnatycze
KS Wiązownica
2:2
Huragan Gniewczyna
San Hureczko "Junior st."
2:5
Start Pruchnik
Łęk Ostrów
4:5
MKS Kańczuga
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan Sieniawski
3:0
Sanoczanka Święte
Start Pruchnik
1:1
Pogórze Dubiecko
Huragan Gniewczyna
0:2
San Hureczko "Junior st."
Błękitni Rudołowice
0:7
Sokół Sieniawa
KS Kisielów-Pełnatycze
2:1
Orzeł Przeworsk
Łęk Ostrów
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
MKS Kańczuga
5:3
KS Wiązownica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sieniawa
4:1
KS Kisielów-Pełnatycze
Sanoczanka Święte
0:2
Start Pruchnik
Orzeł Przeworsk
0:7
Majdan Sieniawski
Pogórze Dubiecko
3:0
Huragan Gniewczyna
Wólczanka Wólka Pełkińska
6:0
Błękitni Rudołowice
San Hureczko "Junior st."
6:2
MKS Kańczuga
KS Wiązownica
5:1
Łęk Ostrów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kańczuga
0:3
Pogórze Dubiecko
Start Pruchnik
3:0
Orzeł Przeworsk
Huragan Gniewczyna
3:0
Sanoczanka Święte
Sokół Sieniawa
1:5
Majdan Sieniawski
Łęk Ostrów
5:2
San Hureczko "Junior st."
KS Kisielów-Pełnatycze
2:2
Błękitni Rudołowice
KS Wiązownica
2:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sieniawa
0:4
Start Pruchnik
Sanoczanka Święte
3:4
MKS Kańczuga
Orzeł Przeworsk
0:4
Huragan Gniewczyna
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:1
KS Kisielów-Pełnatycze
Błękitni Rudołowice
4:5
Majdan Sieniawski
San Hureczko "Junior st."
4:3
KS Wiązownica
Pogórze Dubiecko
1:0
Łęk Ostrów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Pruchnik
1:0
Błękitni Rudołowice
MKS Kańczuga
7:4
Orzeł Przeworsk
Sokół Sieniawa
3:0
Huragan Gniewczyna
Majdan Sieniawski
1:4
KS Kisielów-Pełnatycze
San Hureczko "Junior st."
2:5
Wólczanka Wólka Pełkińska
Łęk Ostrów
4:1
Sanoczanka Święte
KS Wiązownica
2:2
Pogórze Dubiecko
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sieniawa
4:0
MKS Kańczuga
Orzeł Przeworsk
4:2
Łęk Ostrów
Wólczanka Wólka Pełkińska
4:2
Majdan Sieniawski
Błękitni Rudołowice
3:1
Huragan Gniewczyna
Sanoczanka Święte
1:8
KS Wiązownica
Pogórze Dubiecko
3:0
San Hureczko "Junior st."
KS Kisielów-Pełnatycze
0:2
Start Pruchnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości