zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lewart Lubartów
0:4
BKS Lublin
Widok Lublin
1:9
Motor Lublin SA
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
Avia Świdnik
AP TOP 54 Biała Podlaska
7:0
Niedźwiadek Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
0:3
Górnik Łęczna
KS Hetman Zamość
1:1
Motor Lublin
Orlęta Łuków
0:3
Wisła Puławy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
0:0
KS Hetman Zamość
BKS Lublin
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin SA
4:2
Motor Lublin
Widok Lublin
2:1
Lewart Lubartów
Avia Świdnik
2:9
AP TOP 54 Biała Podlaska
Niedźwiadek Chełm
1:7
Orlęta Radzyń Podlaski
Górnik Łęczna
2:0
Orlęta Łuków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:3
Widok Lublin
Orlęta Łuków
3:0
Niedźwiadek Chełm
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:0
BKS Lublin
Lewart Lubartów
0:8
Motor Lublin SA
KS Hetman Zamość
1:1
Górnik Łęczna
Orlęta Radzyń Podlaski
5:3
Avia Świdnik
Motor Lublin
0:1
Wisła Puławy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
5:1
Motor Lublin
BKS Lublin
3:4
Orlęta Radzyń Podlaski
Niedźwiadek Chełm
1:4
KS Hetman Zamość
Motor Lublin SA
1:1
Wisła Puławy
Widok Lublin
0:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Avia Świdnik
1:1
Orlęta Łuków
Lewart Lubartów
3:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
0:2
Górnik Łęczna
KS Hetman Zamość
7:0
Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:3
Motor Lublin SA
AP TOP 54 Biała Podlaska
9:0
Lewart Lubartów
Orlęta Radzyń Podlaski
1:3
Widok Lublin
Orlęta Łuków
0:1
BKS Lublin
Motor Lublin
7:0
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
1:1
KS Hetman Zamość
Niedźwiadek Chełm
0:3
Wisła Puławy
Motor Lublin SA
1:0
Górnik Łęczna
Widok Lublin
1:0
Orlęta Łuków
Lewart Lubartów
0:4
Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Avia Świdnik
0:9
Motor Lublin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
6:1
Avia Świdnik
Orlęta Łuków
1:0
Lewart Lubartów
KS Hetman Zamość
3:0
Widok Lublin
Górnik Łęczna
9:0
Niedźwiadek Chełm
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:2
Motor Lublin SA
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin
0:0
BKS Lublin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
0:2
Wisła Puławy
Widok Lublin
2:2
Motor Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
0:4
Górnik Łęczna
Lewart Lubartów
0:5
KS Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:0
Orlęta Łuków
Motor Lublin SA
9:0
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
2:2
Widok Lublin
Niedźwiadek Chełm
2:2
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
1:7
Motor Lublin SA
Motor Lublin
2:0
Lewart Lubartów
Orlęta Łuków
1:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
4:1
BKS Lublin
KS Hetman Zamość
9:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
4:3
Niedźwiadek Chełm
Motor Lublin SA
4:0
Avia Świdnik
Lewart Lubartów
1:1
Wisła Puławy
Widok Lublin
1:4
Górnik Łęczna
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1
Orlęta Łuków
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
Motor Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
5:0
KS Hetman Zamość
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
0:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Wisła Puławy
5:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Niedźwiadek Chełm
0:2
Widok Lublin
Górnik Łęczna
6:0
Lewart Lubartów
Orlęta Łuków
0:5
Motor Lublin SA
KS Hetman Zamość
4:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
0:3
BKS Lublin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:0
Wisła Puławy
Lewart Lubartów
3:2
Niedźwiadek Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
0:3
Motor Lublin
Widok Lublin
1:1
Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:5
Górnik Łęczna
Orlęta Łuków
1:3
KS Hetman Zamość
Motor Lublin SA
4:2
BKS Lublin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
7:0
Orlęta Radzyń Podlaski
BKS Lublin
1:3
Widok Lublin
Niedźwiadek Chełm
0:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
2:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin
2:1
Orlęta Łuków
KS Hetman Zamość
0:6
Motor Lublin SA
Avia Świdnik
2:1
Lewart Lubartów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
2:2
Orlęta Łuków
BKS Lublin
4:0
Lewart Lubartów
Avia Świdnik
0:6
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Niedźwiadek Chełm
0:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin
7:2
KS Hetman Zamość
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Lewart Lubartów
1:8
Widok Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
BKS Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
4:0
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
1:2
Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski
2:3
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
1:2
Motor Lublin
BKS Lublin
0:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Widok Lublin
1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik
1:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Niedźwiadek Chełm
0:0
Orlęta Łuków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
11:0
Avia Świdnik
AP TOP 54 Biała Podlaska
4:1
Widok Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:2
Lewart Lubartów
KS Hetman Zamość
1:5
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
0:0
Orlęta Łuków
Lewart Lubartów
1:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Widok Lublin
0:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
0:3
KS Hetman Zamość
Niedźwiadek Chełm
2:1
Motor Lublin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
1:1
Niedźwiadek Chełm
KS Hetman Zamość
1:0
BKS Lublin
Motor Lublin
2:1
Avia Świdnik
Orlęta Łuków
0:1
Widok Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
5:1
Lewart Lubartów
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
1:4
Motor Lublin
Avia Świdnik
0:4
Wisła Puławy
Widok Lublin
3:0
KS Hetman Zamość
Lewart Lubartów
1:4
Orlęta Łuków
Tomasovia Tomaszów Lubelski
6:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
0:1
BKS Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Łuków
1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
KS Hetman Zamość
3:3
Lewart Lubartów
Motor Lublin
0:1
Widok Lublin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Lewart Lubartów
1:2
Motor Lublin
Widok Lublin
3:2
Wisła Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:0
Orlęta Łuków
Avia Świdnik
0:0
Niedźwiadek Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
KS Hetman Zamość
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
7:0
Lewart Lubartów
Orlęta Łuków
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin
3:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Niedźwiadek Chełm
1:0
BKS Lublin
KS Hetman Zamość
0:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
2:1
Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:4
Wisła Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:1
Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
KS Hetman Zamość
Widok Lublin
4:1
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
0:10
Widok Lublin
Wisła Puławy
2:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
KS Hetman Zamość
1:3
Orlęta Łuków
Niedźwiadek Chełm
5:4
Lewart Lubartów
Motor Lublin
3:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
0:1
Motor Lublin
Lewart Lubartów
6:1
Avia Świdnik
Widok Lublin
1:3
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:1
Niedźwiadek Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Wisła Puławy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości