Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
2:1
Zieleńczanka Zielonki
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
3:4
Wiślanie Jaśkowice
Halniak Maków Podhalański
1:2
Iskra Klecza Dolna
MKS Trzebinia/Siersza
3:0
Garbarz Zembrzyce
Karpaty Siepraw
1:3
Jutrzenka Giebułtów
Świt Krzeszowice
2:1
Sokół Przytkowice
Orzeł Piaski Wielkie
3:3
Górnik Wieliczka
Cracovia II Kraków KS
6:1
Borek Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
0:3
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Zieleńczanka Zielonki
2:1
Sokół Przytkowice
Górnik Wieliczka
0:0
Świt Krzeszowice
Jutrzenka Giebułtów
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
Garbarz Zembrzyce
1:1
Karpaty Siepraw
Iskra Klecza Dolna
0:4
MKS Trzebinia/Siersza
Cracovia II Kraków KS
2:2
Halniak Maków Podhalański
Wiślanie Jaśkowice
1:0
Borek Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
1:1
Zieleńczanka Zielonki
Borek Kraków
1:2
Niwa Nowa Wieś
Halniak Maków Podhalański
1:2
Wiślanie Jaśkowice
MKS Trzebinia/Siersza
4:2
Cracovia II Kraków KS
Karpaty Siepraw
0:1
Iskra Klecza Dolna
Świt Krzeszowice
0:2
Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie
0:1
Garbarz Zembrzyce
Sokół Przytkowice
0:0
Górnik Wieliczka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
2:2
Halniak Maków Podhalański
Zieleńczanka Zielonki
2:2
Górnik Wieliczka
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
2:3
Borek Kraków
Jutrzenka Giebułtów
3:2
Sokół Przytkowice
Garbarz Zembrzyce
2:1
Świt Krzeszowice
Iskra Klecza Dolna
4:0
Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanie Jaśkowice
2:1
MKS Trzebinia/Siersza
Cracovia II Kraków KS
5:2
Karpaty Siepraw
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
2:2
Niwa Nowa Wieś
Borek Kraków
0:0
Zieleńczanka Zielonki
Halniak Maków Podhalański
0:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Karpaty Siepraw
2:1
Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie
0:2
Cracovia II Kraków KS
Świt Krzeszowice
1:0
Iskra Klecza Dolna
Górnik Wieliczka
0:2
Jutrzenka Giebułtów
Sokół Przytkowice
1:0
Garbarz Zembrzyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieleńczanka Zielonki
3:5
Jutrzenka Giebułtów
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
2:3
MKS Trzebinia/Siersza
Borek Kraków
2:1
Halniak Maków Podhalański
Garbarz Zembrzyce
0:1
Górnik Wieliczka
Iskra Klecza Dolna
0:2
Sokół Przytkowice
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
Niwa Nowa Wieś
1:1
Karpaty Siepraw
Cracovia II Kraków KS
1:3
Świt Krzeszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Krzeszowice
1:1
Wiślanie Jaśkowice
Halniak Maków Podhalański
1:0
Zieleńczanka Zielonki
MKS Trzebinia/Siersza
3:1
Borek Kraków
Karpaty Siepraw
0:2
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Górnik Wieliczka
1:3
Iskra Klecza Dolna
Jutrzenka Giebułtów
3:1
Garbarz Zembrzyce
Orzeł Piaski Wielkie
2:0
Niwa Nowa Wieś
Sokół Przytkowice
2:3
Cracovia II Kraków KS
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
0:0
Świt Krzeszowice
Zieleńczanka Zielonki
2:2
Garbarz Zembrzyce
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
Borek Kraków
0:1
Karpaty Siepraw
Halniak Maków Podhalański
2:0
MKS Trzebinia/Siersza
Iskra Klecza Dolna
0:0
Jutrzenka Giebułtów
Wiślanie Jaśkowice
2:0
Sokół Przytkowice
Cracovia II Kraków KS
0:0
Górnik Wieliczka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
6:0
Zieleńczanka Zielonki
Karpaty Siepraw
0:0
Halniak Maków Podhalański
Świt Krzeszowice
2:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Sokół Przytkowice
1:0
Niwa Nowa Wieś
Górnik Wieliczka
2:2
Wiślanie Jaśkowice
Jutrzenka Giebułtów
1:3
Cracovia II Kraków KS
Garbarz Zembrzyce
0:3
Iskra Klecza Dolna
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Borek Kraków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
4:1
Górnik Wieliczka
Zieleńczanka Zielonki
2:2
Iskra Klecza Dolna
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
1:1
Sokół Przytkowice
Borek Kraków
0:1
Świt Krzeszowice
Halniak Maków Podhalański
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia/Siersza
7:1
Karpaty Siepraw
Wiślanie Jaśkowice
2:3
Jutrzenka Giebułtów
Cracovia II Kraków KS
2:4
Garbarz Zembrzyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
2:1
Zieleńczanka Zielonki
Świt Krzeszowice
0:2
Halniak Maków Podhalański
Górnik Wieliczka
0:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Niwa Nowa Wieś
Garbarz Zembrzyce
0:0
Wiślanie Jaśkowice
Iskra Klecza Dolna
1:4
Cracovia II Kraków KS
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
MKS Trzebinia/Siersza
Sokół Przytkowice
1:1
Borek Kraków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
4:1
Garbarz Zembrzyce
Zieleńczanka Zielonki
1:3
Cracovia II Kraków KS
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
2:4
Jutrzenka Giebułtów
Borek Kraków
1:0
Górnik Wieliczka
Halniak Maków Podhalański
6:1
Sokół Przytkowice
MKS Trzebinia/Siersza
4:0
Świt Krzeszowice
Karpaty Siepraw
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanie Jaśkowice
1:1
Iskra Klecza Dolna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Krzeszowice
1:1
Karpaty Siepraw
Górnik Wieliczka
0:3
Halniak Maków Podhalański
Jutrzenka Giebułtów
2:0
Borek Kraków
Garbarz Zembrzyce
0:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Iskra Klecza Dolna
1:1
Niwa Nowa Wieś
Orzeł Piaski Wielkie
1:0
Zieleńczanka Zielonki
Sokół Przytkowice
2:1
MKS Trzebinia/Siersza
Cracovia II Kraków KS
6:4
Wiślanie Jaśkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
2:0
Cracovia II Kraków KS
Zieleńczanka Zielonki
4:0
Wiślanie Jaśkowice
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
4:0
Iskra Klecza Dolna
Borek Kraków
0:2
Garbarz Zembrzyce
Halniak Maków Podhalański
1:1
Jutrzenka Giebułtów
MKS Trzebinia/Siersza
1:1
Górnik Wieliczka
Karpaty Siepraw
2:1
Sokół Przytkowice
Orzeł Piaski Wielkie
3:0
Świt Krzeszowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
1:2
MKS Trzebinia/Siersza
Świt Krzeszowice
0:1
Zieleńczanka Zielonki
Sokół Przytkowice
3:5
Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka
0:0
Karpaty Siepraw
Garbarz Zembrzyce
2:1
Halniak Maków Podhalański
Iskra Klecza Dolna
3:1
Borek Kraków
Wiślanie Jaśkowice
3:1
Niwa Nowa Wieś
Cracovia II Kraków KS
2:2
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
2:0
Karpaty Siepraw
Zieleńczanka Zielonki
1:2
Niwa Nowa Wieś
Borek Kraków
0:4
Cracovia II Kraków KS
Górnik Wieliczka
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
Garbarz Zembrzyce
0:1
MKS Trzebinia/Siersza
Iskra Klecza Dolna
4:1
Halniak Maków Podhalański
Wiślanie Jaśkowice
0:2
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Sokół Przytkowice
2:1
Świt Krzeszowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
1:1
Iskra Klecza Dolna
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
0:0
Niwa Nowa Wieś
Halniak Maków Podhalański
1:0
Cracovia II Kraków KS
Karpaty Siepraw
4:1
Garbarz Zembrzyce
Świt Krzeszowice
2:3
Górnik Wieliczka
Borek Kraków
0:2
Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Jutrzenka Giebułtów
Sokół Przytkowice
2:0
Zieleńczanka Zielonki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieleńczanka Zielonki
0:2
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Górnik Wieliczka
0:3
Sokół Przytkowice
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Świt Krzeszowice
Garbarz Zembrzyce
4:1
Orzeł Piaski Wielkie
Iskra Klecza Dolna
3:1
Karpaty Siepraw
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Halniak Maków Podhalański
Niwa Nowa Wieś
6:1
Borek Kraków
Cracovia II Kraków KS
3:1
MKS Trzebinia/Siersza
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
2:1
Wiślanie Jaśkowice
Borek Kraków
0:4
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Halniak Maków Podhalański
0:0
Niwa Nowa Wieś
Karpaty Siepraw
1:5
Cracovia II Kraków KS
Świt Krzeszowice
4:1
Garbarz Zembrzyce
Górnik Wieliczka
3:0
Zieleńczanka Zielonki
Orzeł Piaski Wielkie
2:0
Iskra Klecza Dolna
Sokół Przytkowice
1:1
Jutrzenka Giebułtów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
1:4
MKS Trzebinia/Siersza
Garbarz Zembrzyce
2:1
Sokół Przytkowice
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Karpaty Siepraw
Zieleńczanka Zielonki
1:1
Borek Kraków
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
1:1
Halniak Maków Podhalański
Jutrzenka Giebułtów
3:0
Górnik Wieliczka
Iskra Klecza Dolna
0:2
Świt Krzeszowice
Cracovia II Kraków KS
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
5:1
Garbarz Zembrzyce
MKS Trzebinia/Siersza
0:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Świt Krzeszowice
0:1
Cracovia II Kraków KS
Sokół Przytkowice
0:1
Iskra Klecza Dolna
Halniak Maków Podhalański
2:1
Borek Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
2:4
Wiślanie Jaśkowice
Jutrzenka Giebułtów
2:2
Zieleńczanka Zielonki
Karpaty Siepraw
7:6
Niwa Nowa Wieś
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
2:4
Orzeł Piaski Wielkie
Zieleńczanka Zielonki
2:1
Halniak Maków Podhalański
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
2:0
Karpaty Siepraw
Garbarz Zembrzyce
0:2
Jutrzenka Giebułtów
Wiślanie Jaśkowice
8:2
Świt Krzeszowice
Borek Kraków
1:2
MKS Trzebinia/Siersza
Iskra Klecza Dolna
1:0
Górnik Wieliczka
Cracovia II Kraków KS
4:0
Sokół Przytkowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Piaski Wielkie
0:3
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Świt Krzeszowice
1:1
Niwa Nowa Wieś
Garbarz Zembrzyce
3:1
Zieleńczanka Zielonki
MKS Trzebinia/Siersza
1:1
Halniak Maków Podhalański
Karpaty Siepraw
3:1
Borek Kraków
Górnik Wieliczka
3:1
Cracovia II Kraków KS
Jutrzenka Giebułtów
0:0
Iskra Klecza Dolna
Sokół Przytkowice
2:2
Wiślanie Jaśkowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
3:0
Sokół Przytkowice
Halniak Maków Podhalański
1:2
Karpaty Siepraw
Wiślanie Jaśkowice
3:1
Górnik Wieliczka
Zieleńczanka Zielonki
1:5
MKS Trzebinia/Siersza
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
6:1
Świt Krzeszowice
Borek Kraków
0:2
Orzeł Piaski Wielkie
Iskra Klecza Dolna
3:0
Garbarz Zembrzyce
Cracovia II Kraków KS
2:1
Jutrzenka Giebułtów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
0:0
Niwa Nowa Wieś
Garbarz Zembrzyce
2:0
Cracovia II Kraków KS
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Halniak Maków Podhalański
Świt Krzeszowice
5:2
Borek Kraków
Jutrzenka Giebułtów
2:3
Wiślanie Jaśkowice
Iskra Klecza Dolna
1:0
Zieleńczanka Zielonki
Sokół Przytkowice
0:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Karpaty Siepraw
0:0
MKS Trzebinia/Siersza
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
1:1
Jutrzenka Giebułtów
Zieleńczanka Zielonki
1:4
Karpaty Siepraw
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
3:4
Górnik Wieliczka
Borek Kraków
0:4
Sokół Przytkowice
Halniak Maków Podhalański
1:0
Świt Krzeszowice
Cracovia II Kraków KS
2:2
Iskra Klecza Dolna
MKS Trzebinia/Siersza
2:1
Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanie Jaśkowice
0:0
Garbarz Zembrzyce
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarz Zembrzyce
4:0
Niwa Nowa Wieś
Cracovia II Kraków KS
4:0
Zieleńczanka Zielonki
Górnik Wieliczka
5:1
Borek Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Karpaty Siepraw
Świt Krzeszowice
1:7
MKS Trzebinia/Siersza
Jutrzenka Giebułtów
3:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Iskra Klecza Dolna
0:2
Wiślanie Jaśkowice
Sokół Przytkowice
2:1
Halniak Maków Podhalański
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
3:1
Iskra Klecza Dolna
MKS Trzebinia/Siersza
2:0
Sokół Przytkowice
Zieleńczanka Zielonki
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
Karpaty Siepraw
3:2
Świt Krzeszowice
Halniak Maków Podhalański
3:1
Górnik Wieliczka
Borek Kraków
0:6
Jutrzenka Giebułtów
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
2:1
Garbarz Zembrzyce
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Cracovia II Kraków KS
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Krzeszowice
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
Sokół Przytkowice
1:2
Karpaty Siepraw
Górnik Wieliczka
0:1
MKS Trzebinia/Siersza
Jutrzenka Giebułtów
1:1
Halniak Maków Podhalański
Garbarz Zembrzyce
5:0
Borek Kraków
Iskra Klecza Dolna
0:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Cracovia II Kraków KS
0:3
Niwa Nowa Wieś
Wiślanie Jaśkowice
6:0
Zieleńczanka Zielonki
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
1:3
Wiślanie Jaśkowice
Zieleńczanka Zielonki
1:2
Świt Krzeszowice
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
5:0
Cracovia II Kraków KS
Borek Kraków
0:3
Iskra Klecza Dolna
Halniak Maków Podhalański
0:3
Garbarz Zembrzyce
MKS Trzebinia/Siersza
1:0
Jutrzenka Giebułtów
Karpaty Siepraw
5:3
Górnik Wieliczka
Orzeł Piaski Wielkie
2:0
Sokół Przytkowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości