Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
6:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Wisła Puławy
1:0
KS Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:1
Dubler Opole Lubelskie
Avia Świdnik
1:7
Widok Lublin
Orlęta Łuków
2:2
MUKS Kraśnik
Niedźwiadek Chełm
2:3
BKS Lublin
Górnik Łęczna
13:0
Lewart Lubartów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
1:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Wisła Puławy
2:2
Górnik Łęczna
BKS Lublin
0:1
Motor Lublin
Lewart Lubartów
0:7
Orlęta Łuków
MUKS Kraśnik
5:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Widok Lublin
9:0
Niedźwiadek Chełm
Dubler Opole Lubelskie
2:1
Avia Świdnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
4:1
Widok Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:0
Lewart Lubartów
Avia Świdnik
1:6
MUKS Kraśnik
Orlęta Łuków
3:2
Wisła Puławy
Niedźwiadek Chełm
2:0
Dubler Opole Lubelskie
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:3
BKS Lublin
Górnik Łęczna
4:0
KS Hetman Zamość
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
4:5
BKS Lublin
Wisła Puławy
3:6
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów
3:3
Avia Świdnik
MUKS Kraśnik
6:0
Niedźwiadek Chełm
Widok Lublin
4:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
2:1
Orlęta Łuków
Dubler Opole Lubelskie
0:3
Motor Lublin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
7:4
MUKS Kraśnik
BKS Lublin
0:4
Widok Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
Górnik Łęczna
Avia Świdnik
0:4
Wisła Puławy
Orlęta Łuków
2:4
KS Hetman Zamość
Niedźwiadek Chełm
0:3
Lewart Lubartów
AP TOP 54 Biała Podlaska
12:2
Dubler Opole Lubelskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
3:0
Niedźwiadek Chełm
Lewart Lubartów
1:8
Motor Lublin
MUKS Kraśnik
3:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Łuków
2:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
3:3
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
2:6
Widok Lublin
Dubler Opole Lubelskie
0:6
BKS Lublin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
14:2
Wisła Puławy
BKS Lublin
1:11
MUKS Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:4
KS Hetman Zamość
Avia Świdnik
0:4
Orlęta Łuków
Niedźwiadek Chełm
2:5
Górnik Łęczna
AP TOP 54 Biała Podlaska
5:0
Lewart Lubartów
Widok Lublin
10:2
Dubler Opole Lubelskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
4:1
Dubler Opole Lubelskie
Wisła Puławy
1:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Lewart Lubartów
3:1
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
6:1
Avia Świdnik
MUKS Kraśnik
4:0
Widok Lublin
Orlęta Łuków
3:1
Niedźwiadek Chełm
Górnik Łęczna
1:8
Motor Lublin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
4:0
Orlęta Łuków
BKS Lublin
1:1
Wisła Puławy
Avia Świdnik
1:1
KS Hetman Zamość
Niedźwiadek Chełm
1:7
Tomasovia Tomaszów Lubelski
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Górnik Łęczna
Widok Lublin
7:1
Lewart Lubartów
Dubler Opole Lubelskie
0:11
MUKS Kraśnik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
0:8
MUKS Kraśnik
Wisła Puławy
1:2
Widok Lublin
Lewart Lubartów
10:2
Dubler Opole Lubelskie
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:5
Motor Lublin
Avia Świdnik
7:1
Niedźwiadek Chełm
Orlęta Łuków
2:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
1:2
BKS Lublin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
2:1
Avia Świdnik
BKS Lublin
2:3
Orlęta Łuków
MUKS Kraśnik
6:1
Lewart Lubartów
Niedźwiadek Chełm
1:2
KS Hetman Zamość
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
1:2
Widok Lublin
Dubler Opole Lubelskie
2:4
Wisła Puławy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
7:0
Lewart Lubartów
Wisła Puławy
2:6
MUKS Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:1
BKS Lublin
Avia Świdnik
0:5
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Łuków
3:0
Widok Lublin
Niedźwiadek Chełm
0:11
Motor Lublin
Górnik Łęczna
3:0
Dubler Opole Lubelskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
5:1
KS Hetman Zamość
BKS Lublin
3:2
Avia Świdnik
Lewart Lubartów
3:3
Wisła Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Niedźwiadek Chełm
Widok Lublin
6:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Dubler Opole Lubelskie
1:5
Orlęta Łuków
MUKS Kraśnik
1:2
Górnik Łęczna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
3:3
Wisła Puławy
BKS Lublin
3:2
Niedźwiadek Chełm
Lewart Lubartów
1:4
Górnik Łęczna
MUKS Kraśnik
1:2
Orlęta Łuków
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:7
Motor Lublin
Widok Lublin
8:1
Avia Świdnik
Dubler Opole Lubelskie
1:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
6:1
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
MUKS Kraśnik
Avia Świdnik
3:0
Dubler Opole Lubelskie
Orlęta Łuków
1:0
Lewart Lubartów
Niedźwiadek Chełm
0:7
Widok Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:2
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
5:1
Wisła Puławy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
1:1
Górnik Łęczna
Wisła Puławy
0:3
Orlęta Łuków
BKS Lublin
3:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Lewart Lubartów
0:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
MUKS Kraśnik
10:0
Avia Świdnik
Widok Lublin
1:2
Motor Lublin
Dubler Opole Lubelskie
1:5
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
6:0
Dubler Opole Lubelskie
BKS Lublin
1:1
KS Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:0
Wisła Puławy
Avia Świdnik
0:2
Lewart Lubartów
Orlęta Łuków
4:1
Górnik Łęczna
Niedźwiadek Chełm
0:2
MUKS Kraśnik
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:4
Widok Lublin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
2:3
Orlęta Łuków
Wisła Puławy
2:0
Avia Świdnik
Lewart Lubartów
1:3
Niedźwiadek Chełm
MUKS Kraśnik
0:7
Motor Lublin
Widok Lublin
2:2
BKS Lublin
Górnik Łęczna
2:7
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Dubler Opole Lubelskie
0:6
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
3:0
Lewart Lubartów
BKS Lublin
10:1
Dubler Opole Lubelskie
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:3
Orlęta Łuków
Avia Świdnik
2:4
Górnik Łęczna
Niedźwiadek Chełm
2:1
Wisła Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:5
MUKS Kraśnik
Widok Lublin
3:1
KS Hetman Zamość
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
2:5
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisła Puławy
1:7
Motor Lublin
Lewart Lubartów
1:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
MUKS Kraśnik
0:1
BKS Lublin
Orlęta Łuków
2:0
Avia Świdnik
Górnik Łęczna
1:0
Niedźwiadek Chełm
Dubler Opole Lubelskie
0:11
Widok Lublin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
4:1
Górnik Łęczna
BKS Lublin
5:1
Lewart Lubartów
Avia Świdnik
0:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Niedźwiadek Chełm
2:1
Orlęta Łuków
AP TOP 54 Biała Podlaska
4:1
Wisła Puławy
Widok Lublin
5:1
MUKS Kraśnik
Dubler Opole Lubelskie
0:7
KS Hetman Zamość
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
4:3
Avia Świdnik
Wisła Puławy
1:3
BKS Lublin
Lewart Lubartów
1:8
Widok Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Niedźwiadek Chełm
MUKS Kraśnik
11:0
Dubler Opole Lubelskie
Orlęta Łuków
1:2
Motor Lublin
Górnik Łęczna
1:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin
3:1
Górnik Łęczna
MUKS Kraśnik
5:0
KS Hetman Zamość
Niedźwiadek Chełm
5:1
Avia Świdnik
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:4
Orlęta Łuków
Widok Lublin
7:2
Wisła Puławy
Dubler Opole Lubelskie
1:1
Lewart Lubartów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
4:2
Niedźwiadek Chełm
Wisła Puławy
2:0
Dubler Opole Lubelskie
Lewart Lubartów
0:5
MUKS Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Avia Świdnik
0:6
Motor Lublin
Orlęta Łuków
5:2
BKS Lublin
Widok Lublin
7:1
Górnik Łęczna
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
3:0
Niedźwiadek Chełm
BKS Lublin
4:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów
3:4
KS Hetman Zamość
MUKS Kraśnik
1:3
Wisła Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
9:0
Avia Świdnik
Widok Lublin
3:0
Orlęta Łuków
Dubler Opole Lubelskie
6:6
Górnik Łęczna
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
1:4
Motor Lublin
Orlęta Łuków
3:0
Dubler Opole Lubelskie
Wisła Puławy
7:2
Lewart Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
Widok Lublin
Avia Świdnik
0:6
BKS Lublin
Niedźwiadek Chełm
1:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
5:3
MUKS Kraśnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości