zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Więcławice
2:5
Płomień Jerzmanowice
Ekler Baranówka
2:0
Galicja Raciborowice
Novi Narama
5:3
WIERZBOWIANKA WIERZBNO
LKS Polanowice
1:2
Orzeł II Iwanowice
Agricola Klimontów
2:9
Maszycanka Maszyce
Płomień Kościelec
3:4
Jastrzębiec Książ Wielki
Spartak Wielkanoc Gołcza
2:5
Pogoń Wronin
Klub Sportowy Tyniec
0:5
Lot Balice
Sparta Przeginia Duchowna
2:5
Prądniczanka II Kraków
Trzebol Wielkie Drogi
0:10
Zwierzyniecki KS Kraków
Błękitni Czułówek
3:3
Iskra Czułów
Rzozovia Rzozów
3:1
Polonia Kraków
Sankowia Sanka
3:0
AP II Kmita Zabierzów
Wiślanie II Jaśkowice
1:2
LKS Libertów
Wisła Czernichów
3:3
Bronowicki Kraków
Albertus Kraków
6:5
Orzeł Bębło
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Prądniczanka II Kraków
1:3
Orzeł Iwanowice
Spartak Charsznica
1:2
Juvenia Prandocin
Novi Narama
2:5
Partyzant Dojazdów
Iskra Czułów
4:0
Nadwiślan Kraków
Ekler Baranówka
1:6
Czarni 03 Grzegorzowice
Albertus Kraków
3:0
Liszczanka Liszki
LKS Libertów
1:1
Pychowianka Kraków
Bibiczanka Bibice
0:7
Błękitni Modlnica
PKS Cedronka
2:0
Rybitwy Kraków
Rzozovia Rzozów
1:0
Sportowiec Modlniczka
Fitball Szklary
1:6
Iskra Krzęcin
Orzeł II Iwanowice
2:3
Sokół Kocmyrzów
Płomień Jerzmanowice
2:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
Lot Balice
2:1
Wisła Jeziorzany
Zwierzyniecki KS Kraków
1:4
Krakus Swoszowice
Maszycanka Maszyce
3:0
MKS Skała
Pogoń Wronin
3:0
Strażak Goszcza
Wisła Czernichów
0:6
Iskra Radwanowice
Sankowia Sanka
1:4
Radziszowianka Radziszów
Jastrzębiec Książ Wielki
3:5
TS Węgrzce
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Jerzmanowice
3:1
Słomniczanka Słomniki
Orzeł Iwanowice
3:2
Bronowianka II Kraków
TS Węgrzce
3:0
Albertus Kraków
PKS Cedronka
1:3
Skawinka Skawina
LKS Libertów
2:2   k. 1 : 3
Pozowianka Pozowice
Radziszowianka Radziszów
2:1
Kaszowianka Kaszów
Sokół Kocmyrzów
3:1
Grębałowianka Kraków
Novi Narama
1:7
MKS Nowa Proszowianka
Spartak Charsznica
3:0
Michałowianka Michałowice
Krakus Swoszowice
1:5
AP Kmita Zabierzów
Rzozovia Rzozów
1:3
Prokocim Kraków
Maszycanka Maszyce
1:3
Prądniczanka Kraków
Czarni 03 Grzegorzowice
2:2   k. 4 : 3
Wieczysta Kraków
Lot Balice
1:2
Garbarnia II Kraków
Błękitni Modlnica
4:1
Tramwaj Kraków
Iskra Radwanowice
0:4
Podgórze Kraków
Iskra Krzęcin
0:8
Piast Wołowice
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Wołowice
3:5
Prokocim Kraków
Spartak Charsznica
0:5
Prądniczanka II Kraków
Garbarnia II Kraków
5:1
Podgórze Kraków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości