Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
0:0
Jałowiec Stryszawa
Zagórzanka Zagórze
0:1
Sokół Przytkowice
Nadwiślanin Gromiec
0:4
Soła II Oświęcim
LKS Żarki II
2:0
Brzezina Osiek
Orzeł Ryczów
1:1
MKP Unia Oświęcim
Tempo Białka
0:1
KS Chełmek
Soła Łęki
6:1
Dąb Paszkówka
LKS Bobrek
2:2
Niwa Nowa Wieś
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
3:3
Orzeł Ryczów
Dąb Paszkówka
1:1
Soła II Oświęcim
MKP Unia Oświęcim
1:1
Nadwiślanin Gromiec
Soła Łęki
1:1
Skawa Wadowice
Brzezina Osiek
4:0
LKS Bobrek
KS Chełmek
2:2
LKS Żarki II
Jałowiec Stryszawa
1:2
Zagórzanka Zagórze
Sokół Przytkowice
0:1
Tempo Białka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ryczów
1:1
Brzezina Osiek
Skawa Wadowice
2:0
Dąb Paszkówka
Zagórzanka Zagórze
5:1
Soła Łęki
Nadwiślanin Gromiec
1:1
Niwa Nowa Wieś
LKS Żarki II
2:0
Sokół Przytkowice
Soła II Oświęcim
0:1
MKP Unia Oświęcim
LKS Bobrek
5:4
KS Chełmek
Tempo Białka
0:2
Jałowiec Stryszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
0:4
Soła II Oświęcim
Soła Łęki
1:5
Tempo Białka
Skawa Wadowice
0:0
Zagórzanka Zagórze
Brzezina Osiek
2:0
Nadwiślanin Gromiec
KS Chełmek
0:2
Orzeł Ryczów
Jałowiec Stryszawa
3:1
LKS Żarki II
Sokół Przytkowice
1:0
LKS Bobrek
Dąb Paszkówka
3:2
MKP Unia Oświęcim
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Białka
1:0
Skawa Wadowice
MKP Unia Oświęcim
1:1
Niwa Nowa Wieś
Orzeł Ryczów
2:3
Sokół Przytkowice
Zagórzanka Zagórze
6:1
Dąb Paszkówka
Nadwiślanin Gromiec
3:1
KS Chełmek
LKS Żarki II
5:1
Soła Łęki
Soła II Oświęcim
2:0
Brzezina Osiek
LKS Bobrek
4:5
Jałowiec Stryszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
1:3
LKS Żarki II
Soła Łęki
4:5
LKS Bobrek
Brzezina Osiek
1:3
MKP Unia Oświęcim
KS Chełmek
1:1
Soła II Oświęcim
Jałowiec Stryszawa
2:3
Orzeł Ryczów
Sokół Przytkowice
1:1
Nadwiślanin Gromiec
Dąb Paszkówka
0:4
Niwa Nowa Wieś
Zagórzanka Zagórze
2:1
Tempo Białka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
1:2
Brzezina Osiek
MKP Unia Oświęcim
2:1
KS Chełmek
Orzeł Ryczów
3:0
Soła Łęki
Tempo Białka
0:0
Dąb Paszkówka
Nadwiślanin Gromiec
5:0
Jałowiec Stryszawa
LKS Żarki II
1:4
Zagórzanka Zagórze
Soła II Oświęcim
5:0
Sokół Przytkowice
LKS Bobrek
5:1
Skawa Wadowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
2:3
Orzeł Ryczów
Soła Łęki
3:1
Nadwiślanin Gromiec
KS Chełmek
1:4
Niwa Nowa Wieś
Jałowiec Stryszawa
0:2
Soła II Oświęcim
Tempo Białka
0:0
LKS Żarki II
Sokół Przytkowice
0:0
MKP Unia Oświęcim
Dąb Paszkówka
2:0
Brzezina Osiek
Zagórzanka Zagórze
1:2
LKS Bobrek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
0:0
Sokół Przytkowice
MKP Unia Oświęcim
2:1
Jałowiec Stryszawa
Brzezina Osiek
0:1
KS Chełmek
Nadwiślanin Gromiec
1:1
Skawa Wadowice
Orzeł Ryczów
4:1
Zagórzanka Zagórze
LKS Żarki II
1:2
Dąb Paszkówka
Soła II Oświęcim
0:2
Soła Łęki
LKS Bobrek
1:1
Tempo Białka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
0:3
Soła II Oświęcim
Soła Łęki
0:0
MKP Unia Oświęcim
Jałowiec Stryszawa
0:0
Niwa Nowa Wieś
Tempo Białka
2:0
Orzeł Ryczów
Sokół Przytkowice
1:4
Brzezina Osiek
Dąb Paszkówka
0:0
KS Chełmek
Zagórzanka Zagórze
3:1
Nadwiślanin Gromiec
LKS Żarki II
3:4
LKS Bobrek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
0:2
Soła Łęki
MKP Unia Oświęcim
0:0
Skawa Wadowice
Brzezina Osiek
5:2
Jałowiec Stryszawa
Nadwiślanin Gromiec
1:0
Tempo Białka
KS Chełmek
4:1
Sokół Przytkowice
Orzeł Ryczów
2:1
LKS Żarki II
Soła II Oświęcim
0:0
Zagórzanka Zagórze
LKS Bobrek
1:0
Dąb Paszkówka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
1:1
Niwa Nowa Wieś
Soła Łęki
1:2
Brzezina Osiek
Jałowiec Stryszawa
1:2
KS Chełmek
Tempo Białka
0:1
Soła II Oświęcim
Dąb Paszkówka
0:1
Sokół Przytkowice
Zagórzanka Zagórze
0:0
MKP Unia Oświęcim
LKS Żarki II
3:1
Nadwiślanin Gromiec
LKS Bobrek
3:1
Orzeł Ryczów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ryczów
4:1
Dąb Paszkówka
Niwa Nowa Wieś
1:1
Zagórzanka Zagórze
Sokół Przytkowice
2:2
Jałowiec Stryszawa
MKP Unia Oświęcim
3:1
Tempo Białka
Brzezina Osiek
1:0
Skawa Wadowice
Nadwiślanin Gromiec
3:1
LKS Bobrek
Soła II Oświęcim
3:3
LKS Żarki II
KS Chełmek
1:2
Soła Łęki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
2:1
KS Chełmek
Tempo Białka
3:0
Niwa Nowa Wieś
Soła Łęki
3:0
Sokół Przytkowice
Orzeł Ryczów
0:0
Nadwiślanin Gromiec
Dąb Paszkówka
4:4
Jałowiec Stryszawa
Zagórzanka Zagórze
4:1
Brzezina Osiek
LKS Żarki II
0:8
MKP Unia Oświęcim
LKS Bobrek
2:1
Soła II Oświęcim
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
6:1
LKS Żarki II
Sokół Przytkowice
0:4
Skawa Wadowice
MKP Unia Oświęcim
2:1
LKS Bobrek
Brzezina Osiek
2:1
Tempo Białka
Nadwiślanin Gromiec
2:1
Dąb Paszkówka
Soła II Oświęcim
2:3
Orzeł Ryczów
KS Chełmek
1:0
Zagórzanka Zagórze
Jałowiec Stryszawa
2:0
Soła Łęki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jałowiec Stryszawa
1:1
Skawa Wadowice
Niwa Nowa Wieś
0:0
LKS Bobrek
Sokół Przytkowice
1:2
Zagórzanka Zagórze
Dąb Paszkówka
1:2
Soła Łęki
MKP Unia Oświęcim
2:1
Orzeł Ryczów
Brzezina Osiek
3:3
LKS Żarki II
Soła II Oświęcim
0:2
Nadwiślanin Gromiec
KS Chełmek
1:2
Tempo Białka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
0:0
Soła Łęki
Zagórzanka Zagórze
2:2
Jałowiec Stryszawa
Nadwiślanin Gromiec
1:1
MKP Unia Oświęcim
Orzeł Ryczów
3:0
Niwa Nowa Wieś
Tempo Białka
1:1
Sokół Przytkowice
LKS Żarki II
0:2
KS Chełmek
Soła II Oświęcim
5:1
Dąb Paszkówka
LKS Bobrek
1:1
Brzezina Osiek
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzezina Osiek
2:1
Orzeł Ryczów
Niwa Nowa Wieś
4:2
Nadwiślanin Gromiec
MKP Unia Oświęcim
4:2
Soła II Oświęcim
Soła Łęki
1:1
Zagórzanka Zagórze
KS Chełmek
1:0
LKS Bobrek
Jałowiec Stryszawa
1:3
Tempo Białka
Sokół Przytkowice
0:2
LKS Żarki II
Dąb Paszkówka
3:1
Skawa Wadowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła II Oświęcim
0:0
Niwa Nowa Wieś
Tempo Białka
7:0
Soła Łęki
MKP Unia Oświęcim
5:0
Dąb Paszkówka
Nadwiślanin Gromiec
2:3
Brzezina Osiek
Orzeł Ryczów
1:1
KS Chełmek
Zagórzanka Zagórze
3:2
Skawa Wadowice
LKS Żarki II
2:1
Jałowiec Stryszawa
LKS Bobrek
2:3
Sokół Przytkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
2:0
MKP Unia Oświęcim
Dąb Paszkówka
1:1
Zagórzanka Zagórze
Skawa Wadowice
1:2
Tempo Białka
Soła Łęki
0:2
LKS Żarki II
Brzezina Osiek
1:0
Soła II Oświęcim
KS Chełmek
1:0
Nadwiślanin Gromiec
Jałowiec Stryszawa
4:2
LKS Bobrek
Sokół Przytkowice
1:0
Orzeł Ryczów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Unia Oświęcim
1:0
Brzezina Osiek
Niwa Nowa Wieś
5:2
Dąb Paszkówka
Orzeł Ryczów
3:0
Jałowiec Stryszawa
Nadwiślanin Gromiec
5:0
Sokół Przytkowice
LKS Żarki II
3:0
Skawa Wadowice
Tempo Białka
1:1
Zagórzanka Zagórze
Soła II Oświęcim
0:2
KS Chełmek
LKS Bobrek
3:1
Soła Łęki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
4:3
LKS Bobrek
Jałowiec Stryszawa
1:2
Nadwiślanin Gromiec
Sokół Przytkowice
1:1
Soła II Oświęcim
Dąb Paszkówka
0:0
Tempo Białka
Soła Łęki
0:6
Orzeł Ryczów
Brzezina Osiek
2:0
Niwa Nowa Wieś
Zagórzanka Zagórze
0:1
LKS Żarki II
KS Chełmek
0:1
MKP Unia Oświęcim
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
5:0
KS Chełmek
MKP Unia Oświęcim
2:0
Sokół Przytkowice
Brzezina Osiek
0:0
Dąb Paszkówka
Nadwiślanin Gromiec
4:1
Soła Łęki
LKS Żarki II
0:1
Tempo Białka
Orzeł Ryczów
4:1
Skawa Wadowice
Soła II Oświęcim
1:0
Jałowiec Stryszawa
LKS Bobrek
2:5
Zagórzanka Zagórze
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagórzanka Zagórze
1:4
Orzeł Ryczów
Sokół Przytkowice
1:0
Niwa Nowa Wieś
Skawa Wadowice
0:3
Nadwiślanin Gromiec
Tempo Białka
1:0
LKS Bobrek
Soła Łęki
2:4
Soła II Oświęcim
KS Chełmek
1:3
Brzezina Osiek
Jałowiec Stryszawa
0:6
MKP Unia Oświęcim
Dąb Paszkówka
1:0
LKS Żarki II
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
2:0
Jałowiec Stryszawa
Brzezina Osiek
0:1
Sokół Przytkowice
KS Chełmek
2:6
Dąb Paszkówka
MKP Unia Oświęcim
8:0
Soła Łęki
Nadwiślanin Gromiec
5:1
Zagórzanka Zagórze
Orzeł Ryczów
1:0
Tempo Białka
Soła II Oświęcim
7:0
Skawa Wadowice
LKS Bobrek
2:1
LKS Żarki II
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
1:5
MKP Unia Oświęcim
Jałowiec Stryszawa
0:2
Brzezina Osiek
Tempo Białka
2:0
Nadwiślanin Gromiec
Sokół Przytkowice
1:1
KS Chełmek
Dąb Paszkówka
5:1
LKS Bobrek
Soła Łęki
0:4
Niwa Nowa Wieś
Zagórzanka Zagórze
2:2
Soła II Oświęcim
LKS Żarki II
3:2
Orzeł Ryczów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
4:1
Skawa Wadowice
Sokół Przytkowice
0:2
Dąb Paszkówka
MKP Unia Oświęcim
1:0
Zagórzanka Zagórze
Brzezina Osiek
5:1
Soła Łęki
Nadwiślanin Gromiec
0:1
LKS Żarki II
KS Chełmek
1:0
Jałowiec Stryszawa
Orzeł Ryczów
1:0
LKS Bobrek
Soła II Oświęcim
0:1
Tempo Białka
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Jałowiec Stryszawa
1:0
Sokół Przytkowice
LKS Żarki II
3:5
Soła II Oświęcim
Skawa Wadowice
0:0
Brzezina Osiek
Soła Łęki
0:5
KS Chełmek
Tempo Białka
0:3*
MKP Unia Oświęcim
Dąb Paszkówka
5:4
Orzeł Ryczów
Zagórzanka Zagórze
2:1
Niwa Nowa Wieś
LKS Bobrek
1:3
Nadwiślanin Gromiec
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła II Oświęcim
3:3
LKS Bobrek
Niwa Nowa Wieś
0:0
Tempo Białka
MKP Unia Oświęcim
0:0
LKS Żarki II
Brzezina Osiek
3:0
Zagórzanka Zagórze
Nadwiślanin Gromiec
4:5
Orzeł Ryczów
KS Chełmek
5:0
Skawa Wadowice
Jałowiec Stryszawa
0:4
Dąb Paszkówka
Sokół Przytkowice
3:0*
Soła Łęki
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ryczów
3:2
Soła II Oświęcim
Skawa Wadowice
2:1
Sokół Przytkowice
Tempo Białka
1:3
Brzezina Osiek
Dąb Paszkówka
0:3
Nadwiślanin Gromiec
Soła Łęki
3:0*
Jałowiec Stryszawa
Zagórzanka Zagórze
4:2
KS Chełmek
LKS Żarki II
2:0
Niwa Nowa Wieś
LKS Bobrek
4:6
MKP Unia Oświęcim
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości