zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor II Lublin
0:1
Wisła Puławy
Powiślak Końskowola
0:4
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
Orlęta Łuków
0:3
Górnik Łęczna
Lublinianka Lublin
1:4
Sygnał Lublin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
4:0
Wisła Puławy
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
0:3
Motor II Lublin
Sygnał Lublin
4:0
Powiślak Końskowola
Orlęta Łuków
8:0
Lublinianka Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
2:1
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin
0:5
Górnik Łęczna
Motor II Lublin
1:0
Sygnał Lublin
Powiślak Końskowola
1:4
Orlęta Łuków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
1:1
Powiślak Końskowola
Sygnał Lublin
2:4
Wisła Puławy
Górnik Łęczna
3:2
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
Orlęta Łuków
6:1
Motor II Lublin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor II Lublin
4:0
Lublinianka Lublin
Wisła Puławy
3:4
Orlęta Łuków
Powiślak Końskowola
1:5
Górnik Łęczna
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
2:1
Sygnał Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
5:0
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin
1:6
Wisła Puławy
Powiślak Końskowola
2:5
Motor II Lublin
Górnik Łęczna
4:0
Sygnał Lublin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
1:1
Powiślak Końskowola
Sygnał Lublin
0:2
Orlęta Łuków
Motor II Lublin
0:2
Górnik Łęczna
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
2:2
Lublinianka Lublin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
0:5
Motor II Lublin
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
2:0
Powiślak Końskowola
Sygnał Lublin
3:0
Lublinianka Lublin
Górnik Łęczna
4:0
Orlęta Łuków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
0:7
Górnik Łęczna
Motor II Lublin
2:2
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
Powiślak Końskowola
0:1
Sygnał Lublin
Lublinianka Lublin
0:5
Orlęta Łuków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
1:2
Motor II Lublin
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
3:1
Wisła Puławy
Orlęta Łuków
5:1
Powiślak Końskowola
Górnik Łęczna
4:0
Lublinianka Lublin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
5:2
Sygnał Lublin
Motor II Lublin
1:5
Orlęta Łuków
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
0:3
Górnik Łęczna
Powiślak Końskowola
1:0
Lublinianka Lublin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
7:2
Wisła Puławy
Sygnał Lublin
2:1
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
Górnik Łęczna
5:1
Powiślak Końskowola
Lublinianka Lublin
0:2
Motor II Lublin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
6:1
Lublinianka Lublin
Sygnał Lublin
0:4
Górnik Łęczna
Motor II Lublin
1:1
Powiślak Końskowola
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
0:4
Orlęta Łuków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
9:0
Sygnał Lublin
Lublinianka Lublin
0:0
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
Powiślak Końskowola
0:5
Wisła Puławy
Górnik Łęczna
2:0
Motor II Lublin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości